2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی سقط داشتم  وقلبش تشکیل نشد

ربطی نداره

یه بی بی چک بزن

هر وقت ۸ هفته ت تموم وارد ۹ هفته شدی برو سنوگرافی

انشالله بارداری

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
ی سقط داشتم  وقلبش تشکیل نشد

نه عزیزم تشکیل قلب ربطی به رابطه و ارگاسم نداره، مگر اینکه مثلا با رابطه به خونریزی یا لکه بینی بیفتی،برای همین میگن تو سه ماه اول ی کم احتیاط کنید ولی قلب بحثش جداست

محتاج نگاه خداوند
چه ربطی داره گلم این حرفا چیه تا ماه اخر میتونی ارگاسم و رابطه داشته باشید 

خب اینجا شنیدم یکی می‌گفت تاتشکیل قلب نباشه بهتره ...بعدشم شاید زایمان زودرس و...بیاره اگ طرف مشکل داشته باشه

میگن تاتشکیل قلب نباشه بهتره راسته ؟

من متخصص نیستم

ولی اتعقاد نطفه و تشکیل قلب ربطی به نزدیکی نداره

اون قبلی نطفه ش مشکل داشته

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
قلب وازکجااوردی

حالت خوبه ؟

عنوانت چیه ؟اگه حامله باشم برای تشکیل قلب از الان نباید ارگاسم داشته باشم 🙁🙁

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
مشکلی نداشته باشی نزدیکی مشکلی نداره من از اول تا آخرش داشتم😁😁

والا دکتر من که فقط گفت مایع منی داخل نریزه

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706