2752
2734
عنوان

زایمان دوقلوها

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 39 پست
سلام عزیزم...من خودم دوقلو داشتم و طبیعی بدنیا اوردم گفتن بچه هات سفالیکه طبیعی میتونی زایمان کنی..‌ ...

خدا بچه هاتو نگه داره

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  
2731
کی گفته؟؟؟من خودم دوقلو رو طبیعی زایمان کردم اونم تو سن ۱۸ سال

وا

تو کدوم شهر؟؟؟؟؟

خیلی عجیب و استثناییه

زمان قدیم فقط این کار انجام میشده الان ممنوعه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
خداحفظشون کنه میشه یکم از زایمانت برام بگی

عزیزم من هنوز ب تاریخ سونو گرافی ۲۰ روز دیگه تا تاریخ زایمانم مونده بود...ولی یهو اخر شب منو کمردرد گرف کمردردم زیاد بودااااا اما فک نمیکردم واس زایمان باشه چون خیلیییییی زیاااادم نبود...دیگه تا صبح تحمل کردم صبح پاشدم بریم بامامانم خرید برا عقدی دخترعموم یهو کمردردم بیشتر شد ک رومیز مغازه دولا شدم...حالا چقدم خیره م بازم نرفتم بیمارستان اومدم خونه مامانم رفتم زیر دوش دراز کشیدم کمرمو زیراب داغ قرار دادم بازم اروم نشدم اخرش رفتم بیمارستان گف دهانه رحمت ۸ سانته...دیگه لباس اینام نبرده بودم زنداییمو داییم رفتن اوردن منم بیمارستان بودم تا اون زمان فک میکردم سزارینم میکنن یهو سونو گرافیم کردن...گفتن طبیعی من نمیرفتم ت زایشگاه گفتم بریم ی بیمارستان دیگه ک مامانم هلم داد ت زایشگاه گف تا بخای بری ی بیمارستان دیگه ک زاییدی  خلاصه رفتم دیگه تو زایشگاه...ی قل ک اومد بعد ۵ دقیقه قل دیگه اومد

وا تو کدوم شهر؟؟؟؟؟ خیلی عجیب و استثناییه زمان قدیم فقط این کار انجام میشده الان ممنوعه

مشهد...ن عزیزم الانم هس خیلیییی زیادم هس ت همین سایت بزار بپرس خیلییا هستن ک میگن اقوام اشنا دوست فامیلشون اینکارو کردن

مشهد...ن عزیزم الانم هس خیلیییی زیادم هس ت همین سایت بزار بپرس خیلییا هستن ک میگن اقوام اشنا دوست فا ...

چی بگم والا

عجیبه

ریسکش بالاست

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35