2737
2739
عنوان

زایمان دوقلوها

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 39 پست

[QUOTE=174163171]عزیزم من هنوز ب تاریخ سونو گرافی ۲۰ روز دیگه تا تاریخ زایمانم مونده بود...ولی یهو اخر شب منو کمردرد ...[/QUOTمرسی گلم خدانگهشون داره

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله ک بسلامتی دنیا بیان...توهم برامن دعا کن اخه باردارم بازم و الان ۱۲ هفتمه دعا کن گلم

مرسی گلم ان شاالله بچه هاشماام سالم باشن

2728

سلام داشتم توی یه تاپیکی میگشتم دیدم نوشتید دعا کنید باردار بشم...یهو چشمم خورد به امضاتون انقدررر خوشحال شدم که اشکم درومد😭😍

خدا براتون حفظشون کنه💜

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
سلام داشتم توی یه تاپیکی میگشتم دیدم نوشتید دعا کنید باردار بشم...یهو چشمم خورد به امضاتون انقدررر خ ...

مرسی عزیزم ان شاالله به ارزوهات برسی

2740
مرسی عزیزم ان شاالله به ارزوهات برسی

فدات گلم😘😍

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین