2737
2734
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای پاهاتو تو برف دیدم دلم لرزید ولشون کن تو نماز قرانتو هرکاری دوس داری بکن چیکار ب اونا داری

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین نمیخوام چادریارو تخریب کنم 

من خودم چادریم و طلبه هم هستم و مثلا مذهبی ولی تو همچین جاهایی نمازم دیر و زود میشه 

میخوام تحسینت کنم واقعا بنده لایق خدا هستی که بفکر نمازت بودی تو اون شرایط که همه فکر تفریح کردن بودن 

2740
بهم آرامش میده

شاید اگه با حجاب بودن رو هم امتحان کنید اونم بهتون آرامش بده حتی بیشتر از نماز،هر چی باشه بالاخره دستور همون خداییه که با حرف زدن باهاش آرامش میگیرید

امتحانش که ضرر نداره مگه نه؟

https://harfeto.timefriend.net/16919889960464

اصلا کار به حرفاشون نداشته باش عزیزم 

نماز تو مرتب بخون

پیامبر میفرماید نماز انسانو از فحشا و‌منکر پاک میکنه

همین نمازتو اگه اول وقت و با توجه بخونی کم‌کم‌ قلبت متمایل میشه به سمت ترک گناه و اجرای تمام اون چیزهایی که خداوند فرموده 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
حجابودوس ندارم همیشه قرآن می‌خونم

اصلا نمیتونم  هضم کنم سرلخت بیحجاب بانماز قران خون.یاد خانمای افتادم ک ناخن کاشت کردن نمازمیخونن غسل هم میکنن وخودشونو گول میزنن 

2706