2733
2739
عنوان

بیحجابم اما بشدت آدم معتقدی هستم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 169 پست

چرا سرزنشش میکنید؟؟؟؟مطمئنن‌ نماز و قران تو بلند مدت  تاثییراتشو روش میزاره.منم اینجوری  بودم وشاید بدتر.ولی تو مرور زمان خیلی تفاوت کردم و مثبت تر شدم.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

☀بسم الله الرّحمن الرّحیم☀

سلام علیک و رحمة اللّه.

چون گفتین قرآن میخونین :

أَفَتُؤْمِنُونَ بِبَعْضِ الْكِتَابِ وَتَكْفُرُونَ بِبَعْضٍ فَمَا جَزَاءُ مَنْ يَفْعَلُ ذَلِكَ مِنْكُمْ إِلَّا خِزْيٌ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ يُرَدُّونَ إِلَى أَشَدِّ الْعَذَابِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2731
جور در نمیاد نماز با این چیزا .نخونی سنگین تری

چرا نخونه ؟؟

استارتر همیشه نماز بخون اتفاقا اصلا ترک نکن

ادم باید قدم روبه جلو برداره نه رو به عقب

درضمن استارتر تو با پوششت داری بخشی از شخصیت خودت رو نشون میدی اگه برام مهمه شلوار و رفیقات مذاهب باشن سعی کن حجاب رو هم بیشتر رعایت کنی

من کلا مخالف بیحجابی و بدحجابی هستم اما قبول ندارم کسی به خاطر این پوشش ها نماز رو هم ترک کنه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
متن این عکس رو کامل بخون لطفا https://s16.picofile.com/file/8422526068/۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۸۳۵۱۷.jpg

بله بزرگوار! 

من خودم نماز میخونم قران هم میخونم! 

اما مانتویی هستم! 

قبلا چادری بودم دیگه خسته شدم و مانتو میپوشم الان! 

جاهایی که لازمه چادر بپوشم چادر میپوشم جاهایی که سختمه با مانتو میرم! 

پوشش ادم ربطی به اعتقاد ادم نداره! 

هرکدوم بحثش جدا هست! 

اهمیت نده  کارتو بکن  با خدا بودن که به حجاب نیست

یعنی چی مگه میشه همون خدا گفته حجاب نماز روزه خمس زکات و بقیه واجبات همه اینها باید در کنار هم باشند

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

وای آفرین حظ کردم

بابا دمت گرم

فکر کنم خود خدا هم خیلی خوشش اومده که بنده اش فقط بخاطر احترام بهش توی اون شرایطی که شما داشتی بلند شه نماز بخونه

باور کن همون هایی که دارن مسخره ات میکنن ته دلشون بهت حسودی شون میشه خودشون جربزه ندارن نماز بخونن نمیتونن ببینن

بازم میگم دمت گرم

2738

عزیزم شما  نصف راه رو رفتی خیلی خوبه نصف دیگه رو هم برو 

ب حرف کسایی ک میگن گوش نده و دلت پاک باشه و هرکاری میخوای بکن گوش نده اگر اعتقاد داری ک  الگوت حضرت زهراست ک هم نمازمیخونی هم حجاب داشت 

اگر اعتقاد نداری هم نداری دیگ 

بین دو چیز معلق بودن ک این روزها باب شده ب همون‌اندازه خطرناکه ک ریاکاری و تظاهر خطرناکه    

جور در نمیاد نماز با این چیزا .نخونی سنگین تری

چ ربطی داره؟؟؟اونی که باقبول کنه خداس...شاید یکی ازهمه بابت رعایت کنه نمازشم بخونه یکی ن ولی باز نماز رو میخونه...منه انسان معمولی ک آفریده همون خدام ب چ حقی میتونم بگم ازاین قبول ازاون قبول نیس؟دیگه کارمون ب جایی رسیده ت کارخالقمونم دخالت میکنیم😕

عزیزم من در جایگاهی نیستم که کسی رو نصیحت کنم یا به حجاب دعوت کنم. ولی طرزفکر خودم اینه: مثلا یه نامحرم پای من یا موی قشنگ منو میبینه و خوشش میاد، خب بعدش چی میشه؟ آیا به ناراحتی خدا و امام زمان می ارزه که در اون لحظه اون نا محرم رو خوشحال میکنیم؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
حجابودوس ندارم همیشه قرآن می‌خونم

عزیزم شما که قرآن میخونید حتما دیدید خیلی جاها تاکید شده که تومنون ببعض و تکفرون ببعض! یعنی حق نداریم در پذیرش واجبات سلیقه ای عمل کنیم، خیلی عالیه که اهل نماز و قرآن هستید، ولی حیفه که چنین انسانی از جنبه های دیگه غافل بمونه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706