2733
2734
عنوان

مادرشوهرتون رو چقد...

540 بازدید | 42 پست

چقد دوس دارین؟😄

لدفا راستشو بگینااااا😂

من خودم ازش راضیم دوسش دارم خوبه..

اونایی که میخوان سر به تنش باشه چقدن؟😂😂😂

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دوسش ندارم ولی نمی خوامم سر به تنش نباشه. فقط دلم میخواد همونجوری که باعث آزار من توی زندگی شدن، آزار ببینن و تحقیر شن! دوست دارم ببینم واقعا تاوان کارهاشون رو پس میدن هم خودش هم پدر شوهرم.

خنثاهستم نسبت بش🙄😐🤐

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
دوسش ندارم ولی نمی خوامم سر به تنش نباشه. فقط دلم میخواد همونجوری که باعث آزار من توی زندگی شدن، آزا ...

بقیه هم که می گن سر به تنش نباشه منظورشون این نیست که سرش از بدنش قطع شه که! تقریبا همین چیزهایی که تو گفتی رُ منظورشونه!