2733
2734
عنوان

مادرشوهرتون رو چقد...

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 42 پست

همه مادرشوهراشونو سر صبحی دوست دارن خداروشکر

ساعت ده شب میشه همشون منم تایپک میخوام سر به تنت نباشه مادرشوهرم میزنم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوسش ندارم ولی نمی خوامم سر به تنش نباشه. فقط دلم میخواد همونجوری که باعث آزار من توی زندگی شدن، آزا ...

😔منم امیدوارم اون روزم نزدیک باشه و تاوان حرفاشو بده و زجر بکشه. میگن بدترین مرگ واسه کسیه که زخم زبون میزنه. امییییدواارم یروزی تمااام حرفا و کارایی که در حقم کرده بیاد جلو چشماش و مث چی پشیمون بشه. الهی آمین

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 

ظاهراً با من خوبه ولی حسم میگه از این خوبی‌های الکی و ظاهریه ...خیلی رو مخم میرن چون هیچی نمیگم دیگه یکم پررو شده همش ب شوهرم میگه مارو ببر مسافرت ...اصلا ب این فک نمیکنه شاید من دلم نخواد بیام 

در ضمن باهم زندگی میکنیم 

حسی بهش ندارم درکل گاهی اوقات ازش خیلی بدم میاد ...ولی راضی هم نیستم ..

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
2740
😂وای عالی بود

ساعت ده شبم که گفتم برا پر بازدیدی بود😅

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
دلم میخواست دوسش داشته باشم ولی خودش با کاراش کاری کرد که هیچ حسی بهش نداشته باشم حتی لایق نفرتمم نی ...

دقیقا

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
نمیدونم چجوری بیان کنم یعنی هم حس خاصی ندارم هم ازشون بدم میاد همم بدم نمیاد در کل دوس دارم عروس بعد ...

دقیقا منم منتظرم ی عروس بیاد از اون سلیطه ها یه کم قدر بدونن ..ازبس ک آرومم و چیزی نمیگم پررو شده انگار شوهرم نوکر ایناس ...انکار ن انکار ازدواج کردیم ...هر جا میخواد بره شوهرم باید ببرتش ...با اینکه دوتا پسر دیگه داره مجردم هستن

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!