2737
2739
عنوان

تاریخچه ی سرچ همسرم😏 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 112 پست
با دکتر روانشناس صحبت کردم، گفت اصلا نه دعوا کن نه بحثی کم کم باید از سرش بندازی و مرحله ای راهکار گ ...

من گوشیش رو برداشتم و دیگه ندادم بدون دعوا، باردار بودم و به شدت حالم بد بود بخاطر همین دعوا نکردیم

اصلا نمیدونم کار درستیه یا نه

خودشم گفت گوشی رو نمیخوام دیگه، یه گوشی ساده داره.

خیلی ذهنم درگیرشه واقعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت مشکوک بوده گوشیش که بفهمی باکسی هست؟

ببین نمیدونم واقعا . قبلا پیامی چیزی ندیدم از زن های دیگه ولی با دوستش و زنه دوستش رفتار های مشکوکی داشته قبلا ( ۳ تایی رفتن جایی و من‌خودم فهمیدم و هرچقدر سعی کردم زن دوستشو ببینم موفق نشدم ). ولی ممکنه گوشی مخفی داشته باشه 

نمیدونم

گیج شدم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
اخه عزیزم وقتی تو اقدامم چطور ک ان دوم استفاده کنم

خب عزیزم سلامتیت واجب تره حالا یه مدت اقدام رو کنار بذار تا کامل بفهمی چیکار کرده و حتما دکتر برو چکاپ شو برا اقدام کلی وقت هست

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2740
ببین نمیدونم واقعا . قبلا پیامی چیزی ندیدم از زن های دیگه ولی با دوستش و زنه دوستش رفتار های مشکوکی ...

من شوهرم دوسال گوشی مخفی داشت ومنه خرم نمیدونستم خونه هم همیشه خالی بود براش ومن میرفتم خونه مادرم غافل از اینکه...

ببین بنظرم فعلا به روش نیار

مثلا امروز بهش بگو شب با مامانم میخوایم بریم فلان جا. یه جایی رو بگو که مثلا یکی دو روز نتونی ب خونه برگردی. بعد یهو آخر شب برگرد. بگو کنسل شد. ماشین خراب شد یا هر بهونه ای 

من شوهرم دوسال گوشی مخفی داشت ومنه خرم نمیدونستم خونه هم همیشه خالی بود براش ومن میرفتم خونه مادرم غ ...

ای وای😔 واقعا متاسفم 

چطور متوجه شدی

البنه شوهر من جا مخفی زیاد میتونه داشته باشه هر کدوممون ماشینمون جدا هست تو ناشینش میتونه پنهان کنه کارگاه داره اونجا هم‌میتونه

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706