2733
2739
عنوان

تاریخچه ی سرچ همسرم😏 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 112 پست
میشه بیشتر توضیح بدی؟ شوهر شما هم گریه کرد مگه؟

بله

شما که دیگه باید مردا رو خوب بشناسی. وقتی حق باهاشونه یا باهاشون نیس، با دعوا و سر و صدا خودشونو  حق ب جانب میکنن. جوری که آخر خودمون فکر میکنیم مقصر بودیم 🤣

و دقیقا برعکس وقتی میدونن هیچ کاری از دستشون درنمیاد و نمیتونن حق ب جانب بازی دربیارن گریه میکنن ک بتونن بهتون ثابت کنن اشتباه فکر میکردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آزمایش  برا اینکه گفتی راجع ب Hiv سرچ کرده بوده...من میترسم...واقعا فکرم درگیر میشه...

میرم این هفته آزمایش. مراکز بهداشت برم به نظرت؟ 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
همون . خیلی در مورد ایدز سرچ کرده  بعدشم زده رابطه ی تبخال و ایدز  بعد از اینکه دکتر رفت ...

ای وااای😣خدا همه مرد هارو به راه راست هدایت کنه عزیزم شماخم یه دکتر برو چکاپ شو انشاالله که نگرفتی  حداقل موقع رابطه کا... استفاده کنین 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
چه جوری رفتی تو سرچاش برا من چرا نمیاره 

برای شوهرم‌منوش فرق داره کلا . فارسیه . سابقه ی جستو رو توی مرورگرش زدم

2738
میرم این هفته آزمایش. مراکز بهداشت برم به نظرت؟ 

نمیدونم واقعا😣

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
ای وااای😣خدا همه مرد هارو به راه راست هدایت کنه عزیزم شماخم یه دکتر برو چکاپ شو انشاالله که نگرفتی& ...

اخه عزیزم وقتی تو اقدامم چطور ک ان دوم استفاده کنم

این فیلم ها اونو به خیانت می کشونه سعی کن نذاری ببینه سرش میره تو.گوشی برو بغل دستش بشین

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
بابت ایت اتفاق ناگوار متاسفم. ولی از مشاور کمک بگیرین واسه چنین چیز مهمی

👌🌹🙏

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
این فیلم ها اونو به خیانت می کشونه سعی کن نذاری ببینه سرش میره تو.گوشی برو بغل دستش بشین

از صبح تا شب سرکاره وقتایی که مطمئن میشه من تا چند ساعت نمیرم‌خونه میفهمم رفته خونه ( از داغ شدن کتری و ... میفهمم) یا وقتایی که زنگ‌میزد به محل کارم و میفمید مشغولم یا وقتایی که با مادرم جای دوری میرفتیم متوجه میشدم بین روز رفته خونه 

2706