2737
2734
الان خیلی سردرگمم نمیدونم چیکارکنم چ رفتاری باید داشته باشم کلی گریه کردم حالم خوب نیست اصلا اونم تو ...

عزیزم اخلاق خودت بده ن شوهرت تو شوهرتو حساس کردی . ی ذره بهش ت جه کن حرفی زد بگو راست میگی طرفداری نکن از دیگران قول میدم درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خیلی سردرگمم نمیدونم چیکارکنم چ رفتاری باید داشته باشم کلی گریه کردم حالم خوب نیست اصلا اونم تو ...

شما تازه سه ماه عروسی کردید همسرت میخواد تمان توجه شما به سمت خودش باشه خودت هم میدونی به رفتار شما با مادرتون حسادت میکنه خب معلومه مشکل از کجاست

عزیزم اخلاق خودت بده ن شوهرت تو شوهرتو حساس کردی . ی ذره بهش ت جه کن حرفی زد بگو راست میگی طرفداری ن ...

اخه با این رفتاراش چ توجهی کنم بهش ب مامانم فحش داد دیگ هیچوقت نمیتونم ببخشمش 

2728

گلم همه ای اینا درست میشه تازه اولشع و یکم اخلاق های هم و چیزای ک دوست ندارید دست هم نیفتاده فقط صبوری و سیاست 

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
گلم همه ای اینا درست میشه تازه اولشع و یکم اخلاق های هم و چیزای ک دوست ندارید دست هم نیفتاده فقط صبو ...

الان خیلی ناراحتم مامانم فهمید بهش فحش داده کاش نمیگفتم اون لحظه عصبی بودم البته نگفتم چی گفته فقط گفتم توهین کرده حس میکنم دیگ صمیمی نمیشن باهم چون باهم خوب بودن😔

روانشناسو برای همین موقعا گذاشتن 

خب برو مشکلش چیه واقعا؟

من عاشق اینم ک برم پیش روانشناس-___-

جمله بعدی راست است ، جمله قبلی دروغ است

از نظر من اینجا هر کس یع نظر میده ک از نظر خودش درسته و هر کس یه دیدگاهو داره بهتره از کسی ک تجربه داره مثل مشاور بپرسی ک کمکت کنه منم یکی از دوسام یه مشکلی داشت ک حل شد بهش یاد داد بنظرم بهترین کاره چون هرکس یه دیدگاهی داره و ملوم نیست پیشنهادی ک میده واقعا درست و عقلانی باشه فک میکنم مشاور بهترین گزینه باشه برات

2738

نه این اخلاقش بده فوش اصلا باید بهش بگی اینسری فوش بده قضیه تمومه تا حساب کار دستش بیاد البت با ارامش بهش بگو ک اذیت میشی از فوش دادنش بگو خودت رو بزار جای من مسلما سر اعصبانیت حرف چرتی زده

کلا خیلی عوضیه تازه سه ماهه عروسی کردیم اخلاقای دیگش ب کنار قهر بودم باهاش سرشب اومد گیر داد بیا بری ...

بگو تو 💩 داداش منو نخور

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
شما تازه سه ماه عروسی کردید همسرت میخواد تمان توجه شما به سمت خودش باشه خودت هم میدونی به رفتار شما ...

خب مگه من جز مادرم کیو دارم هیچکسو ندارم بارها بهش گفتم برام خیلی مهمی میگه ن نو اولویتت مادرته حرفایی میزنه ک عصبیم میکنه مثلا میگه پای مادرتو میبرم از زندگیم شما خودت یاشی جواب نمیدی

از نظر من اینجا هر کس یع نظر میده ک از نظر خودش درسته و هر کس یه دیدگاهو داره بهتره از کسی ک تجربه د ...

اینکه مسلما بهترین گزینه است شاید ما چیزی بگیم ک اصلا قضیه رو بدتر کنه 

2706