2737
2739
عنوان

چرا آدما انقد بدشدن؟؟؟؟واقعا چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 74 پست

بعضی انسانها منفعت طلبند وقتی براشون نفع داشته باشی دور ورت میچرخن و هر وقت کارشون تموم شددیگه کاری باهات ندارن من تجربه ای که در زندگیم بدست آوردم اینه که برای اینکه میخوای آرامش داشته باشی نه خیرت به کسی برسه نه شرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من نمیگم خیلی ادم خوبیم اما نسبت به کسی که کمترین بدی در حقش نداشتم واقعا برام عجیب وناراحت کن ...

فقط خواهشا تلافی بدی های اونارو نکن که یه بد هم مثل اونا به دنیا اضافه بشه😔

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
2740
اره خیلی وقتا میشه توهمون روش قبلتو ادامه بده خوب میشن ادماهمیشه درحال تغییرن یروزخوبن ی روزبد ی روز ...

درست میگین ولی دلم بدجور شکسته ازشون نمیتونم این رفتاراشونو ببخشم همش میاد تو ذهنم که چرا مگه من چیکار کردم

اخه چه فایده وقتی دلت بشکنه ؟من که نمیبخشمشون

دلم ک خیلی شکست 

ولی دیگه یاد گرفتم مث خودشون باشم

دیگم رو نمیدم هرکی از حدش گذشت حذفش میکنم 

الان همرو گذاشتم کنار

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
درست میگین ولی دلم بدجور شکسته ازشون نمیتونم این رفتاراشونو ببخشم همش میاد تو ذهنم که چرا مگه من چیک ...

بیخیال میگذره ایناخمش تجربه میشه منپ انقداز نزدیکانم ضربه خوردم ک دیگه الان هرچیم بگن بهم برنمیخوره چون عادت کردم میگم اونانمیفهمن 

منم واقعا دلیلشو نمیدونم فقط اینو میدونم که ادما خیلی عوض شدن/ کاشکی به ۵ یا ۶ سال پیش برگردیم/

کاش میشد آدما خیلی منفعت طلب شدن به راحتی دل میشکنن میرنجونن براشونم کمترین اهمیتی نداره زمانی یادت میفتن که بهت نیاز دارن

کاش میشد آدما خیلی منفعت طلب شدن به راحتی دل میشکنن میرنجونن براشونم کمترین اهمیتی نداره زمانی یادت ...

دیگع مهم نیست چون دنیای دیگع ایم هست/

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2706