2733
2734
عنوان

چرا آدما انقد بدشدن؟؟؟؟واقعا چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی تو بدرفتاری نکردی و شخصی بی دلیل باهات بده شک نکن بهت حسادت میکنه و خودشو پایین تر از تو میبینه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2731
محبت حساب شده یعنی چجوری باشه توضیح میدی لطفا؟

یعنی دایما و هر لحظه یا به قولی تحت هر شرایطی براشون مایه بزاری و از خود گذشتگی کنی باعث میشه اونا انتظارشون بالا بره و اگه خودت کار واجبی داری کار خودترو در اولویت قرار بده و فداکاری زیادی نکن،الان دوره خیلی بدیه همیشه هر کس که ضعیفتره بیشترین آسیب رو میخوره 

یعنی دایما و هر لحظه یا به قولی تحت هر شرایطی براشون مایه بزاری و از خود گذشتگی کنی باعث میشه اونا ا ...

الان ادمای دل رحم وقلب پاکی دارن وذاتشون درسته بیشترین ضربه رو میخورن الان دوره هزار رنگه هرکی به فکر خودشه مهم نیس اطرافیان چقدخوب بودن در حقشون 

بخدا دلیلی واسه حسادت وجود نداره از هر نظر ازمن بالاتره

فکر میکنی، حسادت واسه ادم بیماره، ادم بیمار هم دلایل منطقی نداره که

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
الان ادمای دل رحم وقلب پاکی دارن وذاتشون درسته بیشترین ضربه رو میخورن الان دوره هزار رنگه هرکی به فک ...

دقیقا حرفتون درسته نباید زیاد محبت خرج یه سریا کرد چون بعدش وقتی میبینی اونا مثه شما نیستند دلت میسوزه وغصه میخوری

دقیقا حرفتون درسته نباید زیاد محبت خرج یه سریا کرد چون بعدش وقتی میبینی اونا مثه شما نیستند دلت میسو ...

اره منم دردم همینه کاش میتونستم مثل خودشون باشم یا تلافی کنم اما نمیتونم

اره منم دردم همینه کاش میتونستم مثل خودشون باشم یا تلافی کنم اما نمیتونم

کسی که ذاتش خوبی باشه نمیتونه بدی کنه اما حداقل کاری که میتونی بکنی اینه که در مقابلشون مثه خودشون خنثی باشی

کلا کات کردی باهاشون؟؟؟

بله باهاشون کات کردم مخصوصا اون دوستم که رفت جای من  اونو دیگه برای همیشه کنارش گذاشتم بقیه هم کنارشون گذاشتم فقط یکی دو بار با هم حرف زدیم طی این 3 سال یکیشون خیلی پیگیر بود باهام ارتباط بگیره ولی بهش گفتم بدی هایی که من ازتون دیدم نمیتونم  فراموش کنم اونم فعلا رفته و دیگه ارتباطی نگرفته

اینجوری احشاس تنهایی نمیکنی؟منم دوس دارم بزارم کنار ولی میگم بعدا اذیت میشم حذفشون کنم

احساس تنهایی ک میکنم ولی دیگه با شرایط کم کم ادمای جدید میاد اما باید با احتیاط باهاشون رابطه داشت

الان فقط ی رفیق مجازی دارم ب جون خودم ارزشش از رفیق واقعی بیشتره تنهامم نمیزاره تو هرشرایطی😁

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706