2737
2739
عنوان

رژیم خرکی

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه از این صداقتم ضربه خوردم😂😂😂😂

اصن از عنوان فهمیدم با کی طرفم.ببین روز اول هفته هر چی دلت خواست بهور.بعدش تا ۳ روز فقط در حد ۵۰۰ کالری

روز چهارم ۸۰۰ کالری دوباره روز ۵ و ۶ ۵۰۰ کالری.احتمالا مقدار زیادی وزن از دست بدی

2731
2740
حالا یه رژیم خرکی که فوری چااااق بشی به من بگییید لدفا😂😂😂

صبحها سالاد ماکارو و پاستا بخور میان وعده شیرموز با عسل و خرما و کنجد بخور ظهرهم سیب زمینی اب پزبا سس فرانسوی شب هم ی کلی سالاد با سس و ی پرس غذای کامل😍😍😍😍🤗 ای خدا عاشق پرخوریم کاش من جای تو بودم

خب طبیعیه بدن شل میشه، چون اول سایز کم میکنه بعد وزن 

نه دیگه اگه اصولی کم کنی بدن در عین لاغر شدن سفت میشه 

من خودم ۵ ۶ کیلو کم کردم نه صورتم لاغر شد خداروشکر نه بدنم شل شد

روحم شاد شد😆

کرونا خیلی لاغر میکنه برو اورژانس قسمت بسترهای کرونا

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
یعنی فقط آب و شیر 

آره دیگه خودتو نکشی به قول خودت خرکی هست

من چند وقت پیش چند روز امتحان کردم سه کیلو کم شد.😄

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️