2737
2734
عنوان

رژیم خرکی

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صبحها سالاد ماکارو و پاستا بخور میان وعده شیرموز با عسل و خرما و کنجد بخور ظهرهم سیب زمینی اب پزبا س ...

مررسی عزیزم البته کم کم باید غذام بیشتر کنم حس میمنم زیاد معدم گنجایش نداره ☹️☹️

وایی نکن زنداداش من کبدش خراب شد بخاطر رژیم خودسرانه

دخترعموی منم عصبای معدش از بین رفت 

فقط ماست و خیار میخورد مانکن شد ولی بیمارم شد 😐 دیگه هم هرکار کنه چاق نمیشه 😬

البته اگه زنده بمونه

برای سه چهار روز دیگه 😄 حالا ضعف کرد اون وسط یه موز هم می خوره چون کالریش بالا نیست ولی سیر میکنه. مواد مغذی هم داره.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2740

سه روز فقط ناهار وشام تو هر وعده دوعدد بیسکوییت سبوس دار با چایی

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
 اتفاقا اینو گفتم مامانم فحش داد😑😑😑

البته حق دارن چون خانوادت که نمی‌خوان وزن کم کنن😝

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ