2737
2734
عنوان

بچم همش چشم میخوره چیکار کنم 😞😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای چشم زخم 

سه مرتبه ماشاءالله لاقوه الا بالله العلی العظیم

سوره فلق و ناس

حتما هرکی بچه تو دید خوشش اومد یا حتی خودت میبینی این ذکرو بگو

من از کوچیکی بچه م تاحالا میگم همیشه

قسمت دوم سوالت؛ میگفتن قدیمیا صورت بچه خوشگلو رو ذغال میمالیدن زشت بشه چشم نخوره!

چشم زخم هس ولی خودتو دنبالش ننداز و بهش فک‌نکن و ببشتر مواظب بچه باش. 

پسر دختر عمه منم  موهاش فر ریز بود از این فر خوشگلا بلند بودو عینک میزد عینکش از این فریم کائوچوییها بود مشکی خیلی چهرش مثل مدلا شده بود خوش تیپ بود . انقدر بلا سر این بچه اومد تا بار آخر باقالی خورد فاویسم داشته نمیدونستن دور از جونش تا دم‌مرگ رفت یه هفته بستری بود دیگه موهاشو کوتاه کردنپسرونه

2738
به حرف گربه سیاه بارون نمیاد.ادمایی که نفرین میکنن برمیگرده به خودشون😌😌😌😌😌بای

عقده و حقارت ازت میباره گمشو برو وقتتم تو تاپیک من هدر نده روانی من اومدم میگم بچه ام مریضه اونوقت تو پست رذل درمیای چی میگی خدا اخر عاقبتتو به خیر کنه

عقده و حقارت ازت میباره گمشو برو وقتتم تو تاپیک من هدر نده روانی من اومدم میگم بچه ام مریضه اونوقت ت ...

عزیزم به نظرم به اعصابت مسلط باش.همینجوری رفتار کنی برای بچت خوب نیست.

بعدشم تو نگفتی مریضه گفتی شکمش سوخته منم اعصابم خورد شد که بچه شکمش سوخته.حالا اگه عصبانی هستی و فکر میکنی با توهین کردن حالت خوب میشه تا فردا توهین کن من مشکلی ندارم.