2737
2734
عنوان

بچم همش چشم میخوره چیکار کنم 😞😔😔

1037 بازدید | 25 پست

دوماه پیش تشنج کرد کلی ازمایش و سی تی و ام ار ای انجام دادن هیچی نشون نداد کفتن مشکلی نداره بعدش یک ماه بعد باز سرما خورد دیروز سرماخورد امروز شکمش با بخاری سوخت تا الان داشت گریه میکرد جالبم هس که وقتی یکی میبینتش بلا سرش میاد چون پسرم ماشالله موهاش لخت و بلنده صورتشم سفید و تپله خیلیم شیرین کاری میکنه جلو همه تو ماه اخر بارداریم هسم نابود شدم چشام از گریه باز نمیشه دیگه باباش میگ برم موهاش بزنم واقعا ب نظرتون تاثیر داره ؟چون تا الان ک دوسال و خورده ایشه دس نزدیم ب موهاش 

حس میکنم من بی عرضم نمیتونم از بچم مواظبت کنم 😣😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای جانم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

حرز جواد بگیر براش

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738

عزیزم درین ک شما بی عرضه ای شکی نیست.ببخشا

.

بیشتر مراقب بچه باش.ت سرماخوردگیا.تو تب کردناش اصلا شبا نخواب.

بعدشم موهاشو بزن بره.بله چشم  زدن هم وجود داره.هرروزم صدقه بنداز

خب من سرزنشتون نمی کنم اعتقاد به چشم زخم تو فرهنگ ما همیشه بوده و یک شبه فراموش نمیشه ولی به نظرم بیشتر مواظب بچه باشید. کوتاه کردن مو هم من حتی فکر می کنم برای بچه بیشتر ضربه روحی باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
عزیزم درین ک شما بی عرضه ای شکی نیست.ببخشا . بیشتر مراقب بچه باش.ت سرماخوردگیا.تو تب کردناش اصلا ش ...

😒

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

منم زود چشم میام زیاد آیت الکرسی بخون براش مدام ماشالله لاحول ولا قوت الابالله بگو ونیکاد بخون وهمراش بزار یه آیت الکرسی  

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤

اصلا اعتقادی ندارم با اعتقاد داشتن به اینچیزا فقط روح و روان خودمونو آزار میدیم ...خوب خیلی سخته بارداری و مراقبت از یه بچه دو ساله ...تو رو خدا مراقبش باش پسر منم همین سن هست خیلی نیاز به مراقبت هست تو این سن

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
2706