2733
2739
عنوان

شوهره ...

729 بازدید | 18 پست

اه اه اه

یک ذره درک نداره

این دومین امتحانه که میاد با من بحث میکنه

میذاره اد همون شب امتحان چنان بحثی راه میندازه که سرم میترکه

منم اعصابم خورد باشه اصلا تمرکز ندارم

الانم نتشو خاموش کرده گرفته خوابیده!

مقصرم خودش بودا

من اومدم خونه‌ی بابامینا سر بزنم اون خونمونه

دارم از حرص سرم میترکهههه

بحث چی 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توامتحان داری شوهرت دعوا راه انداخته الکی؟؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2728
توامتحان داری شوهرت دعوا راه انداخته الکی؟؟

اره دیگه

فردا صبح امتحان دارم

داشتیم حرف میزدیم ساعت یازده اینا

بحث الکی راه انداخت چرت و پرت گفت و اف شد

الانم نتش خاموش خواب خواب

2738
اره دیگه فردا صبح امتحان دارم داشتیم حرف میزدیم ساعت یازده اینا بحث الکی راه انداخت چرت و پرت گفت ...

اگرقبلاهم شده .نه یه باردوبار.شایدخیلی خوشش نمیاددرس بخونی ومدرک بهتربگیری .ولی مستقیم بت نمیگه.

شایدم چون تنهاس امشب وخسته بوده وتنهاغذاخورده.الکی پاچتوگرفته.

اینامهم نیییس.مهم اینه اعصابتوجمع کنی ارووووم .حسابیییییییییی بخونی ونمره خوب بگیری🤗

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
اگرقبلاهم شده .نه یه باردوبار.شایدخیلی خوشش نمیاددرس بخونی ومدرک بهتربگیری .ولی مستقیم بت نمیگه. شا ...

نه کاری به درسم نداره

سر این دو امتحان اخری اینجوری کرده

دارم سکته میکنم از حرص نمیتونم درس بخونم درسم مونده صبحم امتحان دارم

شوهرمنم وابستمه .یه شب تنهاباشه یا غذاخودش بپزه نق میزنه.اصلامیگه تنهاخوابم نمیرره همش غلت میزنه تانرم.

حتی امتحانم داشتم خیلییییی پسرخوبی بودسوسیس تخمرغ  میپخت ولی تنهاخوابش نمیبرد🤣🤣بایدمیاومدم پیشش میخوابیدبعدمیرفتم سردرس

نه کاری به درسم نداره سر این دو امتحان اخری اینجوری کرده دارم سکته میکنم از حرص نمیتونم درس بخونم ...

بروبیرون توحیاط راه برو .صورتتوبشور .یه لیوان چایی نبات داغ بتور یاشیرین.

یابرونیم ساعتی تلویزیون یااینستا یه چرخی بزن .بعدنیم ساعت که اینام خوردی برگرداتاقت اونوقت اعصابت ارمه

https://uupload.ir/files/ohvi_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۰۳۰۳۴.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
نه کاری به درسم نداره سر این دو امتحان اخری اینجوری کرده دارم سکته میکنم از حرص نمیتونم درس بخونم ...

امتحان مجازی واقعا میشینی درس میخونی؟؟؟

تقلب بزن بره

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛