2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس خودت پروفایلته؟؟

نه فداتشم من چشم و ابرو مشکیم😁😁😁

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
2728
ببخشید چن تا سوال داشتم ازتون میشه درخواستمو قبول کنین

اره عزیزم قبول کردم

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
نه فداتشم من چشم و ابرو مشکیم😁😁😁

این عکس رو چن وقت پیش دوستم گذاشته بود پروفایل منم ازش پرسیدم خودشه گفت اره خودمم یکمی هم شبیه دوستم هس 😐

الان دوستم به من دروغ گفته یا عکسش پخش شده🤔😕

سلام ‌کسی اینجا هس😐✋

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2740
این عکس رو چن وقت پیش دوستم گذاشته بود پروفایل منم ازش پرسیدم خودشه گفت اره خودمم یکمی هم شبیه دوستم ...

عزیزم این خانوم خارجیه😳😂

😐😐😐عجب پس به من دروغ گفته اخه این عکسه خیلی فتوشاپ کرده ابروهاشو یکمی چشم هاش شبیه دوستمه منم ...

نه فداتشم این خانوم پیج داره منم از رو همون برداشتم 😂😁

اره عزیزم قبول کردم

عزیزم یه سوال ازت بپرسم 

فرق اسپیرو نولاکتون با سیپروترون کامپاند چیه 

دکتر بهم کامپاند داده از وقتی خوردم تا 30 روز لکه بینی داشتم اونقدر لباس زیر شستم دستام تاول زده میخوام نولاکتون بخورم این ماه می خوام ببینم فرقشون چیه 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706