2726
اره عزیزم قبول کردم

اگه این تاپیک قفل شد به هر دلیلی لطفا خصوصی ج بده عزیزم متشکرم kiss on the cheek. 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
چجوری؟ 

برو بزن تو نت اپلود عکس رایگان برو توش نوشته انتخاب فایل عکس رو بذار بعد بزن شروع آپلود بعدش بزن رو اولی لینک مستقیم بعد الصاق کن هر کجا خواستی😀

اگر رهبرم فرمان دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد😎............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری یعنی؟  من اون علامت قاب عکسو میزنم و عکسو از گاریم انتخاب میکنم اما اصلا اپلود نمیشه&nbs ...

ببین برو من جوابت رو دادم بخون راهنمایی میشی من خودم بلد نبودم ولی این شکلی یاد گرفتم 

بزن تو نت اپلود عکس رایگان بعد بزن رو اولین چیزی که برات میاد بعد که وارد شدی میزنه فایل را انتخاب کنی برو تو گزینه اسناد تو گالری  انتخاب کن بعد میزنه شروع آپلود بعد که اپلود تمومید چند تا گزینه واست میاد بزن رو لینک مستقیم کپی کن برو هرجا خواستی الصاق کن😊😊

اگر رهبرم فرمان دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد😎............
2728