2737
2734
عنوان

شوهرخواهرم مسخرمون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 116 پست
باورکنید منم میتونستم بگم چرا دختر شما به باباش ک زشته نرفت و اینقدپررو نیستم

این پررویی نیست اتفاقا نباید سکوت کنی..باید تمام قد از شوهرت دفاع میکردی حالا میخواست از ناراحتی دق کنن یا هر چی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورکنید منم میتونستم بگم چرا دختر شما به باباش ک زشته نرفت و اینقدپررو نیستم

منم همینم نمیتونم مث بقیه مث جاریام وحتی خاهرم پررو.  و. رک باشم حس میکنم بی ادبیه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2728

یبار تو جمع بگو بعضی ها هستن اعتماد بنفسشون بالاست وگرنه هیچی نیستن من اگر ساکتم چون خودم در حدشون پایین نمیارم ادم که نباید با بیشعورها دهن بدهن بشه 

خودشون میفهمن با اونایی خفه میشن

...

من تا امروز هرجا هروقت شنیدم یکی اینجوری با زبونش دل شکسته، بی برو برگرد خدا جوابشو داده

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
2738

شوهر احمقش هم گفته باشه، خواهرت چرا انتقال میده به شما؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

خدا شفا بده شوهرخواهرتو.

اصولا وقتی یکی پشت سر آدم حرف بزنه یعنی در واقع یجاییش بدجور سوخته میخواد به طریقی خودشو خنک کنه.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
چرا ادما از خدا نمیترسن اخه

واقعا من خودم میتونم ج بدم اما میترسم خدا جوابمو بده تازه باور کن امسال پنجاه ملیون یه بار قرض گرف یه باربیست وسه تومن...الانم نه تومن....درسته پس میده اما همیشه ناجیش ماییم

سعی میکنم اما بیشتر شوهرش زبون درازه  

خب به خودش با خنده بگو اقای فلانی ماشاالله چقدر اعتماد ب نفس داری خدارحم کرده شوهرمن خیلی از شما سرهست وگرنه قورتش میدادی با این زبونت ...

خدا شفا بده شوهرخواهرتو. اصولا وقتی یکی پشت سر آدم حرف بزنه یعنی در واقع یجاییش بدجور سوخته میخواد ...

دقیقا...چون شوهرمن موقعیت بالایی داره و اون فقط زبون داره

2706