2737
2739
عنوان

شوهرخواهرم مسخرمون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 4585 بازدید | 116 پست
عزیزم اینک شوهر خاهرتون بی ادبی کرده کاملا واضحو مشخصه!ولی هر کس تو شغل خودش موفق باشه کفایت میکنه خ ...

من منظورم اینه که اگه ادم خودشو ببینه دیگع دیگرانو مسخره نمیکنه اصن شوهر من زشت ولال.  ولی خودش ک هم زشته و هم سطحش پایینتره اگه من بخاطر این چیزا مسخرش کنم خوشش میاد؟

من منظورم اینه که اگه ادم خودشو ببینه دیگع دیگرانو مسخره نمیکنه اصن شوهر من زشت ولال.  ولی خودش ...

اون صددرصد مقصره من دفاع نکردم من میگم باید بیخیالی طی کرد!من ک این شکلی ام ترجیح میدم بالاتر از طرف مقابلم فک کنم لکنت داشتن عیب نیس ولی ادب نداشتن عیبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی نمیخوام بد بینت کنم

ولی بنا به گفته های خودت نه تنها دامادتون بلکه خواهرتم احساس میکنم نسبت بهتون حسادت میکنه 

وگرنه دلیلی نداره هر چرت و پرتی که شوهرش میگه رو ورداره بیاره برا تو که!

چون خواهرا سعی میکنن بین باجناقا صمیمیت ایجاد کنن تا خودشون راحت همو ببینن و کدورتی پیش نیاد

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2728

پیشنهادم اینه بخاطر آرامش خودت و شوهرت باهاشون خیلی کم رفت و آمد کنی و سنگین باشی🌺

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

ببین خواهرم اولا به شوهرت افتخار کن فقط منو و شماییم که میدونیم اون بنده خدا تواسترس و اضطراب چقدر داره سعی میکنه که مثل بقیه حرف بزنه منم برادرم لکنت داره پس حسابی پشت شوهرتو بگیر اگه یه بار که جلو جمع به شوهرت حرف بد زد توام جواب بدی هم باعث میشه که دیگه اون حرف بی ربط نزنه هم اعتماد به نفس شوهرتو بالا بردی هم شوهرت دیگه وقتی میری خونه مادرت اضطراب نمیگیردش

عزیزم  دلمو خنک کردی

💖💖💖😂

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣