2726
عنوان

شوهرخواهرم مسخرمون کرد

4585 بازدید | 116 پست

امروز شنیدم شوهرخواهربزرگترم ب شوهر من یه کلمه ای گفته ک معنیش میشه لال...چون شوهرمن یکم لکنت داره...خیلی ناراحت شدم و حتی چندروز پیش خواهربزرگترم پررو پررو بهم گفت شوهرش گفته میدونی چرا فلانی(شوهرمن)بچه پسردوس داره چون دختر به بابا میره و میترسه مث خودش زشت شن....حالا جالبه خودش زشتتره و شوهرمن  هم شغل و هم تحصیلات و هم قیافه بهتری نسبت به این داره

بخدا بعضیا مریضن 

اهمیت ندع جانم 

اگ پشتت گفتن ک بزار بگن 

خوشا اونا ک سکوت کردن در مقابل این حرفا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش

ادمای زیادی ایجورین..ج میدن

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
2728

آدم از دست قوم شوهر بناله از قوم خودشم بناله 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

خاک تو سرش حسودش کنن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

وا قط رابطه کن یعنی چی این حرفا چرا مردم انقد بی منطق شدن چرا یزره فکر نمیکنن چرا کمی حرفشونو مزه مزه نمیکنن بعد بگن متاسفم واسه خواهرتو شوهرش

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌

چقدر به اینا رو دادی که همچین حرفی زدن سهله از مخیله شون گذشته

من بودم طوری شوهرش جلو جمع با احترام 💩 میکردم تا عمر داره دست به تنبون راه بره یهو از پاش نیفته

خیلی ساده ای

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

شوهر خواهر منم ی احمقیه عین اینا،خودش تو کار ساخت و سازه وضعش خوبه 

شوهر منم نظامیه ی حقوق بگیر ولی خدایی کم نمیذاره 

همش میشینه میگه نونتون حرومه،داری از زن و بچت کم میذاری.خونمون که نمیان ولی خونه پدرم میبینیمشون واقعا حس میکنم شوهرم به احترام بابام هیچی نمیگه 

اینارو ول کن به حال خودشون ...صد رحمت به گاو 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706