2733
2739
عنوان

دسته گل عروس

2274 بازدید | 95 پست

خانوما شما دسته گل عروسی تون طبیعی بود یا مصنوعی اگر طبیعی بوده نگهش داشتین یا نه؟ 

من سه سال از عروسی ام میگذره دسته گلم طبیعی بود خشکش کردم گذاشتم بالای کمد داره نابود میشه راهی هست که انجام بدم سالم بمونه و خراب نشه؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

طبیعی بود

واسه منم خشک شده میخوام بندازمش دور 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان دیگه کاری نمیشه کرد

همون موقع که تازه بود باید تافت زده بشه

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
طبیعی بود  خشک شد انداختم دور  چع کاریه  تا کی میخای نگه داری😐

حیفه یادگاری میخوام برای همیشه نگهش دارم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
دلت خوش دسته گل چیه دیگه  من دسته گلم ترکیبی از داودی سبز طبیعی  و رز های سفید مصنوع ...

چه ایده قشنگی افرین

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2738

دیگ اللن کار از کار گذشته خشک شده

ولی بعضیا فک کنم از همون اول ک تره میذارن تو الکل سفید یا همچین چیزی دقیق یادم نیس قشنگ میمونه سالم خشک میشه بعد ی مدت برمیدارن

یا بعضی گلفروشیا خشک میکنن خودشون

الان دیگه کاری نمیشه کرد همون موقع که تازه بود باید تافت زده بشه

تافت زدم خوشگل خشک شده میخوام آسیب نبینه

دیگ اللن کار از کار گذشته خشک شده ولی بعضیا فک کنم از همون اول ک تره میذارن تو الکل سفید یا همچین چ ...

خودم خشک کردم و سالمه هنوز میخوام بدونم نمیشه قاب کرد یا چیزی که خراب نشه

طبیعی بود واسه منم خشک شده میخوام بندازمش دور 

وای من دلم نمیاد بندازم دور

خدا قوت✌🖐

تازه من دسته گل خواستگاری رو هم نگهداشته بود تو اسباب کشی مامانم به زور انداخت دور😐