2737
2734
عنوان

دسته گل عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 2274 بازدید | 95 پست
طبیعی بود تا ۷سال نگه داشتم بعد انداختم دور اما یه پیج تو اینستا دیده بودم که دسته گلو تابلو میکرد و ...

آهان اسم کارش نمیدونی چی بود؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطور خشکش کردی عزیزم؟

همون شب عروسی که اومدم خونه گذاشتم روی یه میز تافت زدم گذاشتم دست نزدم خودش خشک شد 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
آخه من همون شب دسته گلمو نفله کردم از بس رقصیدم  بعدشم که پرتاب شد واسه بانوان مجرد مجلس چندتا ...

من پرت نکردم حیفم اومد گفتم خراب میشه😁😁😆

مال منم خشک شده تورش تیره شده ولی وقتی میبینمش یه حسی توم زنده میشه

چطوری نگهش داشتی مثل من گذاشتی یه گوشه؟ 

قاب شیشه ای تو گل فروشیا بگیر باکس شیشه ای

میفروشن؟ چه جالب ممنون 😊 

آره هر گلی..... گلی تو خونتون داشته باشید که زنده باشه صبح که بیدار میشید ازش انرژی بگیرید

من جفتش رو دارم کلی انرژی میگیرم ازشون خیلی ناز هستن😍

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›