2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوگند تویی دورت بگردم😍😍😍😍😍😍😍

اره عزیزدلم خودمم چ خبرااااا بهت پیام دادم ج ندادی 🤨

تا روزی که قلبم هنوز میزنه تا وقتی که جونی توی این تنِ/تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم
2742
اره عزیزدلم خودمم چ خبرااااا بهت پیام دادم ج ندادی 🤨

الهی فدات شم من😍😍بخدا ندیدم عشقم

برم تاپیک بزنم بچه هارو خبرکنم😍😍😍😍😍

وووویی😍😍😍😍😍چقدخوشحالم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
سوگندی 😁😘اومدی که بمونی دیگه😐🔪🔪

پری بیا برقصیم💃💃😍😍😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740
سوگندی 😁😘اومدی که بمونی دیگه😐🔪🔪

ن داشتم رد میشدم گفتم یه سر بزنم بهتون😌😌😌😌

تا روزی که قلبم هنوز میزنه تا وقتی که جونی توی این تنِ/تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم
ن داشتم رد میشدم گفتم یه سر بزنم بهتون😌😌😌😌

الهی فدات شم من😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

الهی فدات شم من😍😍بخدا ندیدم عشقم برم تاپیک بزنم بچه هارو خبرکنم😍😍😍😍😍 وووویی😍😍😍😍😍چقد ...

خدانکنه عشق دلم نه نمیخواد بزنی فردا زنگ میزنم حرف بزنیم دلم واست تنگولیده بود 😢😢😢😢🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩

الهی فدات شم من😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عاااااشقتمممم😭😭😭😭😭😭

[QUOTE=174084700]خدانکنه عشق دلم نه نمیخواد بزنی فردا زنگ میزنم حرف بزنیم دلم واست تنگولیده بود 😢😢😢😢🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ...[/QUOT

زدم عشق دلم😍اومدم قفل کنم یکی پست گذاشت

2706