2737
2739
عنوان

تا چند روز بعد از نزدیکی میشه قرص اورژانسی خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 18020 بازدید | 27 پست
واقعا ؟  الان نگاه کردم سینه هام خیلی ورم کرده یه گرفتگی ام تو لگنم حس میکنم منو میترسونه

بعید میدونم ب این زودی نشون بده این علائم شما رو من شش هفتگی داشتم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینایی که گفتید همشون ممکنه تا ۵ روزم جلوگیری کنن؟ کدومو به داروخانه بگم؟؟ وای مرسی

اره گلم تا ۵ روز جلو گیری میکنه تنسی و لونژیل هم خوبه شنیدم من فقط ال دی استفاده کردم 

باید بعد ۵ تا ۱۰ روز استفاده از قرص عادت بشی حتما نشدی تست بده 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
یعنی هیچ قرصی نیست که تا ۴ روزم تاثیر داشته باشه؟ معذرت میخوام اما لاپیی بود بدون منی اما از پیشاب ...

منم مثل شما از پیشاب میترسدم شرایطم مثل شما بود تو ی ماه دو بار خوردم هر دفه هم بعد ۵ روز پریود شدم خداروشکر 

این دفه نخوردم نامزدم گفت اون دفم چیزی نبود خوردی نخور ضرر داره ولی من میترسم بیشتر ی ماه شده عادت نشدم البتع نامنظمه 

شمام قر و بخور انشالله ک‌عادت میشی با پیشاب احتمالش خیلی خیلی کمه اونم لاپاییی استرس باعث میشه دیر عادت بشی 

همش زعفرون یا جای دارچین زنجبیل بخور فقط و فقط استرس نداشته باش ک‌عقب میندازی 

2731
واقعا ؟  الان نگاه کردم سینه هام خیلی ورم کرده یه گرفتگی ام تو لگنم حس میکنم منو میترسونه

همون واسه پریودی هست علایمت نترس میخای پریود بشی 

اینا علایم پریود هم هشت

چند روز بعد از نزدیکی خوردید قرصو ؟؟

من همون شب رفت واسم گرفت یجوری یواشکی داد خوردم 

ولی خیلی شنیدم تا ۵ روزم میشه استفاده کنی تو بخور فردا یا امشب بعد ۵ روز پریود میشی مطمعن باش 

2738
نزدیک یه هفته به تایم پریودم مونده طبیعیه این علائم؟

اره طبیعه مطمعن باش منم اینجوری بودم 

فقط و فقط استرس باعث عقب افتادنش میشه نترس اصلن 

همش تا روز پریودت چای زنجبیل دارچین بخور هر روز