2733
2734

سلام . 

من چهارشنبه صبح رابطه داشتم امروز شنبست . اگر فردا صبح یکشنبه قرص تهیه کنم تاثیر داره؟ 

چه قرصی باید تهیه کنم که روز چهارم کاربرد داشته باشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید هر کس میدونه لطفااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سه روز فقط تا بعدش جوابه 

یعنی هیچ قرصی نیست که تا ۴ روزم تاثیر داشته باشه؟

معذرت میخوام اما لاپیی بود بدون منی اما از پیشاب میترسم امروز سینه هام یکم ورم کردع نمیدونم بخاطر نزدیکی تایم پریودیه یا نه خیلی نگرانم دارم سکته میکنم

تا نهایت72ساعت وقت داری

یعنی هیچ قرصی نیست که تا ۴ روزم تاثیر داشته باشه؟

معذرت میخوام اما لاپیی بود بدون منی اما از پیشاب میترسم امروز سینه هام یکم ورم کردع نمیدونم بخاطر نزدیکی تایم پریودیه یا نه خیلی نگرانم دارم سکته میکنم

2740
یعنی هیچ قرصی نیست که تا ۴ روزم تاثیر داشته باشه؟ معذرت میخوام اما لاپیی بود بدون منی اما از پیشاب ...

وااا اگه چیزی هم باشه بعد سه روز سینه هات ورم نمیکنه ک 😁 امشب هرجور شدع بخر بخور شاید فردا دیر باشه

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

عزیزم اکثر قرص های اورژانسی تا ۵ روز هم جلوگیری میکنه 

ولی بهتره بلافاصله بعد رابطه خورده بشه 

قرص ال دی ۲۱ تاییی هست  ک‌۴ تا باید بخوری و ۱۲ ساعت دیگه ۴ ولی دیگه ولی اگه تهوع کردی تا قبل دو ساعت باز بخوری نکردی هیچی و قرصش حالت تهوع میاره با معده پر بخور  

قرص تنسی هست طرز مصرفش فرق داره 

لونژیل فک کنم همین باشه اسمش دقیقا یادم نیس اینو اگه دوتا دونه باشه تو بستش یکی میخوری ۱۲ ساعت دیگه یکی دیکه و ۰/۷۵

ولی اگه ی دونه ۱/۵باشه همونو بخور

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
عزیزم اکثر قرص های اورژانسی تا ۵ روز هم جلوگیری میکنه  ولی بهتره بلافاصله بعد رابطه خورده بشه& ...

اینایی که گفتید همشون ممکنه تا ۵ روزم جلوگیری کنن؟ کدومو به داروخانه بگم؟؟ وای مرسی

وااا اگه چیزی هم باشه بعد سه روز سینه هات ورم نمیکنه ک 😁 امشب هرجور شدع بخر بخور شاید فردا دیر باشه

واقعا ؟ 

الان نگاه کردم سینه هام خیلی ورم کرده یه گرفتگی ام تو لگنم حس میکنم منو میترسونه

2706