2737
2734
ببین من بحساب نامزدم.. ولی مطمئنم باهاش ازدواج نمیکنم و فقط واسه اینکه از تنهایی دربیام باهاش موندم ...

یعنی هنوز عقد دایم نکردید؟

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر دلیل محکمی برای بخشش و ادامه زندگی نداشته باشه  بله احمقه که بخواد ادامه بده و فقط خودش رو ...

نمیدونم چی بگم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2728
اون بخشش اگر باعث بهبود زندگی باشه ب نظرم عاقلانه ترین کاره

بهبود زندگي ياا ظاهرسازي؟؟

هر چيزي بخشش نداره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا خانومی مرد خوبم دیدیم... صادق... با خدا... اصیل... و همه ویژگی های دهن پر کن دیگه!  اما و ...

اگه زن وفادار داريم پس مرد وفادار هم داريم 

مگه اينكه بخوايم كلا انسانيت رو زير سوال ببريم و بگيم هيچ انساني وفادار نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اگه زن وفادار داريم پس مرد وفادار هم داريم  مگه اينكه بخوايم كلا انسانيت رو زير سوال ببريم ...

زن و مرد هر دو انسانند با ویژگی‌های فطری مشترک اما تفاوت‌های شخصیتی عمیقی دارند که اگه این تفاوت‌ها نبود دو جنس مخالف لقب نمی‌گرفتند. 

2740
درچ حد بوده خیانتش

فقط پیام اونم مجبوری زنه میگفت خودمو میکشم منم خوندم پیاماشونو شوهرم ک ج نمیداد میگفت خودمو میکشم اینم مجبور میشد اما من گفتم حتی اگر میکشت هم ولش میکردم قسم خورد ک از ترس بوده و من واقعا طرز پیام دادنشو میشناسم مجبور بود اونجوری حرف میزد

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
ناراحت نشو💖.بعضیا قبل حرف زدن فک نمیکنن .من بودم نمیبخشیدم ولی کسی که میبخشه احمق نیس .هرکس طبق صلا ...

بخدا الان گریه م گرفت از حرفش بخاطر بچم نمیخوام گریه کنم غصه نخوره دارم خفه میشم😭😭😭😭😭

زن و مرد هر دو انسانند با ویژگی‌های فطری مشترک اما تفاوت‌های شخصیتی عمیقی دارند که اگه این تفاوت‌ها ...

٢جنس مخالف بر اساس بي وفايي و خيانت و ... از هم تفكيك نشدن 

مرد خوب و با وفا وجود داره چون زن خوبم وجود داره

بهبود زندگي ياا ظاهرسازي؟؟ هر چيزي بخشش نداره

برو بالا بخون چی گفتی حالم بد شد حوصله توضیح ندارم

اگه زن وفادار داريم پس مرد وفادار هم داريم  مگه اينكه بخوايم كلا انسانيت رو زير سوال ببريم ...

شاید اینکه میگیم همه ی. مردا خیانت کار شدن ودیگ مرد وفاداری نیست از روی ناامیدی باشه😔

خودم وقتی شوهرم رو میبینم که باوجود اونهمه روزا و خاطرات  خوب اینجوری داره بهم خیانت میکنه از همه ی مردای دنیا ناامید میشم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
فقط پیام اونم مجبوری زنه میگفت خودمو میکشم منم خوندم پیاماشونو شوهرم ک ج نمیداد میگفت خودمو میکشم ای ...

نمیخوام قضاوت کنم ولی همون اولین پیامی که دادن بهمدیگه یعنی خیانت،،البته این نظر منه،،

2706