2733
2739

من هر لحظه و هر روز بعد از یکسال تو فکرمه اخه من فقط سه تادختر از اسکرین شاتاش دیدم همشم س،کس چت بود😐 خدا میدونه چقدرش من نفهمیدم هر روز تو ذهنمه روانیم کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐😐😐🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️دیدم هیچ غلطی نکردم الان از کاه برای برای من کوه میسازع لا...ی

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738

من که نتونستم کنار بیام 

هرچقدر هم تحمل کردم دیدم نمیتونم ببخشمش 

خیلی بهش بی اعتماد شدم

طلاق داریم میگیریم

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

نتونستم باهاش کنار بیام البته موضوع من قبل از آشنایی همسرم با من بود ولی اون زنه ولش نمیکرد میدید من نامزدشم ولی بازم شوهرمو ول نمیکرد هرچی زنگ میزدم میگفتم من زنشم زن داره چجور روت میشه به مرد زن دار فکر کنی میگفت تو اومدی بین ما درصورتی که خودش شوهر داشت منم میگفتم تو شوهر داری اگه نداشتی من هیچوقت نمیموندم ولی... هنوز که هنوزه نتونستم باهاش کنار بیام 

حالا شاید یه بار تاپیکشو زدم و بیشتر توضیح دادم که چیشد

راحت بخشیدن؟؟شوخی میکنی؟؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
ولی خیانت خیلی بهتر ازینه ک قبل از تو یکی دیگه رو میخواسته و بهش فک کنه

بعد عقد از محضر که امدیم خیلی راحت رو به روم داخل رستوران نشست شیک و مجلسی گفت من دختر فلانی رو میخواستم دوسال به خاطر از خونه زدم بیرون😐 همون جا کپ کردم اما انقدر بچه بودم هپاشک تو چشام جمع شد ولی تکون نخوردم چون نه گوشی داشتم نه تاحالا از خونه بیرون رفته بودم بخوام فرار کتم فقط 13سالم بود 😐 بعد از دوس دخترای چتیش گفت کلا خرد شدم ولی هپمثل همیشه چون خیلی خجالتی بودم سکوت کردم

نتونستم باهاش کنار بیام البته موضوع من قبل از آشنایی همسرم با من بود ولی اون زنه ولش نمیکرد میدید من ...

کرم از خود درخته

اگر همسرت نمیخواست هرگز خیانت نمیکرد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706