2733
2734
عنوان

میدونین مادر شوهر اونجاش بده که مثل مادر خودت نمیتونی پیشش خودت باشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 61 پست
اره منم  من ک راحت گلایه هامم میگم 😃 مادر همسرمم کامل درکم می‌کنه.

من میام خونه مامانم اعصابم خورد میشه خونه مادرشوهرم خوش میگذره کای باز نمیرم خونه مادرشوهرم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
نمیشه یکی از جاریام باهاشونه مثل چیز ازش کار میکشن تا یه چیزی میگه هزارتا حرف پشت سرش میزنن

مادرشوهر منم یکبار اوایل ازدواج گفت این خیلی قهر قهروعه...یک کاری کرد شوهرم ک دیگ جمع کرد این اهلاقاشو

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز پیش دخترمو بردم دکتر از بس خسته بودم و اعصابم خورد بود ساعت 6 رسیدیم خونه وشوهرم فوری رفت سر کار بچه ها تا 10 بازی کردنو بعدش رفتیم تو اتاق بخوابیم از بس شیطنت میکردن بردمشون تو اتاق و در را قفل کردم ودیگه اصن حواسم نبود لامپ آشپزخونه را خاموش کنم خابم که برد تا اذان صب انگار بیهوش شده بودم اذان صب پاشدم و بعدش دیگه لامپو خاموش کردم فرداش انقد مادر شوهرم به شوهرم غر زده بود که دیشب لامپتون روشن بود نتونستیم بخوابیم از اون روز تا الان از غصه دارم دق میکنم سر همه چی آدم را زجر میدن 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2731
هووووف  من که باور کن جرات ندارم جلوش از یه سردرد ساده حرف بزنم خداشاهده سرطانش میکنه به همه م ...

وای خدا نگذره ازاینجور ادمای اذیت کن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من که خیلی عادی ام. تو خودمم نمیریزم چیزیو. یا همون جا حرفمو میزنم یا به کل برام مهم نیس.بیخیال بابا ...

ب منم یاد بده من میام با مامانم درددل کنم عوض اینک سبک شم اون گنده ترش میکنه میگه شوهرتم فلانه بدتر دلم سیاه میشه 

چجوری هرچی مادرشوهرم میگ برام مهم نباشه 

دیشب بچمو شیر میدادم قربون صدقش میرفتم گف حرف نزن شیرش بده 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
من میام خونه مامانم اعصابم خورد میشه خونه مادرشوهرم خوش میگذره کای باز نمیرم خونه مادرشوهرم

چرا اعصابت خرد میشه؟؟

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2740
اره بابا من اینم میخاد دوسم داشته باشه نمیخاد نخاد ..خیلیم دوسم داره☺️😂

چه خوب منم دوست داشتم پرو باشم

اسکول ترازمانیس تواین دنیااا...اومدیم خونه بررادرشوهرم نشستیم تاپولمون بده..خونش تازه ساخته کابینت بند کردیم..چک دادیم شوهرمم میره سرکاردوشیفته..

حالاخانوم هی میزنه توسرماآره طفلی بچم میره سرکارخودش خسته میکنه علوبل...😒نمیگه خب این کابینت بندی واسه  خونه پسرخودش کردیم...واسه راحتی زنوبچش نمیره دوشیفت سرکار

اگرخدابخواهدمیشود....✨❤️🧿

اره دیگه 

ولی من چون مادر ندارم جلوش بیشتر احساسمو بروز میدم و بعدش ناراحت میشم میگم چرا خودمو کوچیک کردم و ضعفا و ماراحتی و درد و دلمو گفتم 

ولی تاپیکتو بدجور نوشتی ب زور فهمیدم اونجاش بده بعنی چی 

2706