2737
2734
عنوان

میدونین مادر شوهر اونجاش بده که مثل مادر خودت نمیتونی پیشش خودت باشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 61 پست

مادری که اینجور باشه خیر نمیبینه لااقل امیدوارم که خیر نبینه و به سزای اعمالش برسه چون منم دردم اینه من مادر ندارم و باید در حد مرگ از طرف مادر همسرم خون به دل بشم الان ببشتراز یکساله باهاش قطع رابطه کردم ولی دورا دور میچزونه و میخاد ثابت کنه بی ارزشم😔

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
من خود واقعیمم..خوشش نمیاد نیاد! تا کی زندگی برای حرف دیگران

مثلا میاد خونت راحت جلوش دراز میکشی؟

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
هرکسی جایگاه خودشو داره، مادر جای خودش، مادرشوهر جلی خودش... ولی نقطه اشتراکشون اینه چون بزرگترن بای ...

بهش احترام میزارم ولی بعضی حرفاش سمه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
مثلا میاد خونت راحت جلوش دراز میکشی؟

اره بابا من اینم میخاد دوسم داشته باشه نمیخاد نخاد ..خیلیم دوسم داره☺️😂

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
هووووف  من که باور کن جرات ندارم جلوش از یه سردرد ساده حرف بزنم خداشاهده سرطانش میکنه به همه م ...

نزدیک ۴ سال بشه. مستاجر بودم بهش گفتم صاحب خونه گفته سر قرار داد بلند شید.چشماش برق شادی میزد. لذت میبرد میخواست بخنده خودشو نگه میداشت. همچین سوختم ک همون سال خونه خریدیم. 

من شانس اوردم پیش مادرهمسرم خیلی وقتا راحت تر از مادر خودمم

منم همینطور.. من مادر خوبی ندارم متاسفانه ولی مادرشوهرم تو این چن سال واقعا برام مادری کرده

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706