2737
2739
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9046 بازدید | 397 پست
مبارک برادر 😐💔

مرسی خواهر

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی مهریه رو تو پاچت کردنا😅😂😂

😂👍👍👍👍👍

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
سلام مجدد به همه قبل از هرچیز باید بگم که درست همان مراسم بله برون بود  نه خواستگاری (من گی ...

سلام برادر خوشبخت بشی......سر عقد واسه ما مجردها هم دعا کن......ممنون.....دیشب برا تون صلوات فرستادم...   انشاالله خوشبخت بشید

سلام برادر خوشبخت بشی......سر عقد واسه ما مجردها هم دعا کن......ممنون.....دیشب برا تون صلوات فرستادم ...

مرسی که انقد به من لطف دارید 

حتما دعا میکنم 

هم برای شما هم برای همه مجردا 

انشالا بخت همه باز شه 

من خیلی سختی کشیدم تا به امشب رسیدم 

ولی امیدم رو از دست ندادم 

انشالا یک پسر خیلی خوب همین روزا بیاد خواستگاریتون

مرسی که انقد به من لطف دارید  حتما دعا میکنم  هم برای شما هم برای همه مجردا  انشال ...

ممنون.....من خواستگار دارم ولی تمام خواستگاری هام الکی بهم میخوره.....تا الان شاید 100 تا خواستگار داشتم ولی نشد....دیگه از هر چی خواستگار و خواستگاری متنفرم

2740
ممنون.....من خواستگار دارم ولی تمام خواستگاری هام الکی بهم میخوره.....تا الان شاید 100 تا خواستگار د ...

امیدتونا از دست ندید 

من هم چهار بار رد شدم

و همسرم هم که مورد پنجم بود 

دو ماه با هم رابطه داشتیم تا اینکه مادرشون با دخالت ها بی جا رابطمونا پایان دادن 

ولی با اصرار خانونم بالاخره بهم رسیدیم 

امیدتونا ازدست ندید 

من براتون حتما دعا میکنم 

امیدتونا از دست ندید  من هم چهار بار رد شدم و همسرم هم که مورد پنجم بود  دو ماه با هم ر ...

ممنون.....خوشبخت باشین.....فقط میگن سر عقد هر چی از خدا بخوای بهت میده دعا برای من یادت نره برادر

ممنون.....خوشبخت باشین.....فقط میگن سر عقد هر چی از خدا بخوای بهت میده دعا برای من یادت نره برادر

مرسی 

عقدمون روز ۱۳ رجب تولد حضرت علی هستش

خدا به حق حضرت علی بخت شما رو باز کنه 

سر سفره عقد همه مجردا به خصوص شما رو یاد میکنم 

حالا رفتین خواستگاری ؟؟؟ بله گرفتید    

سلام 

نوشتم اون بالا نخوندید

بله خواستگاری نبود بله برون بود 

و قرار عقدمون هم مشخص شد

حالتوخریدارم دل تودلت نیست😍وووووی😉

همینطوره

نمیدونم شمام تجربش کردین یا نه

اگه نه ایشالا قسمت شما هم بشه

2706