2733
2734
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9043 بازدید | 397 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دومی که اصلا اولی خوبه ولی رنگش زشته سومی هم بد نیست درکل پاشو برو خرید یه کت تک بگیر 

جلوتر تنم کردم ها 

میخواید تو تنم ببینید

نظرتون عوض میشه

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
همسر اول امین حیایی دیدی از مردا مردونه تره تیپش!!!

کاری به بقیه ندارم.گفت که میخوام برم خواستگاری.عکس ندیده حدس بزن که پسره

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2731

هیچ کدوم😐نمیشه کت نپوشید تو خواستگاری یعنی؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
نظرتون محترمه هنوز دیر نشده  شاید هم رفتم  ولی آخه ما مراسم نشون کردن هم داریما  ...

اها خب با مال ما فرق داره فکر کردم همون نشون و بله برونه خب پس ن دیگ یا اولی یا سومی ایشالله مبارک باشه برادر جان به سلامتی

تفاوتها و اختلاف نظر ها آنقدر صدمه نمیزنند تا طرز بیان و راه و روشی که به کار میبریم 🦋
من اولین باره اومدتاپیکت خو😦ببین فک کردم کته پیرهن نداره دیدم سفیده همون کت وباهمون پیرهن سفیدبپوش

چشم 

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2740
اره بفرست

الان رییپ میزنم روش

هیچکدوم خوب نیست....

نظر لطفتته 

پس برم خرید ؟

اولی رو بپوش...من فکر گردم خواستگاریه...اگه بله برونه اولی بهتره ی سوال میدونی مهریه و شیربها چقد ...

امشب معلوم میشه

درضمن ما شیربها نداریم

نظر لطفتته  پس برم خرید ؟

الهی همه جوونا خوشبخت بشن 

به نظرم برید خرید ،کت و شلوار ستم نگیرید 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤