2737
2739
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9046 بازدید | 397 پست
https://uupload.ir/files/49tk_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۵۰۰۱۹.jpg

اولی عالیه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله برون امشبه عزیز

خب برو ی چیز خوب بخر اینا چیه مثلا ی کت تک زرشکی با شلوار مشکی یا کت طوسی 

تفاوتها و اختلاف نظر ها آنقدر صدمه نمیزنند تا طرز بیان و راه و روشی که به کار میبریم 🦋
خداییش اولین باره توی نی نی سایت یه پسرو میبینم که عکس میزاره میگه کدومو بپوشم

مبارک چشماتون باشه

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2742

اگر خانوم خوشتیپه و به تیپ اهمیت میده بیخیال این لباسا شو

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2738

دومی که اصلا اولی خوبه ولی رنگش زشته سومی هم بد نیست

درکل پاشو برو خرید یه کت تک بگیر 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خب برو ی چیز خوب بخر اینا چیه مثلا ی کت تک زرشکی با شلوار مشکی یا کت طوسی 

نظرتون محترمه

هنوز دیر نشده 

شاید هم رفتم 

ولی آخه ما مراسم نشون کردن هم داریما 

الان فقط میریم مهریه رو معین کنیم و به توافق نهایی برسیم 

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
2706