2752
2734
عنوان

بیاین بگید کدوم لباس رو برای خواستگاری بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 9054 بازدید | 397 پست

وای امروز تو فکرت بودم اسی.خواستگاری همون دختره ک گفتی دکتره میخوای بری؟

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
عروس خانوم همونیه ک ترکوندتت توتاپیک گندزدم اون خانوم دکتره😆

نه

من دیگه به اون فک نمیکنم

ایشون یکی دیگه است

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
وای امروز تو فکرت بودم اسی.خواستگاری همون دختره ک گفتی دکتره میخوای بری؟

مرسی که به فکر من بودی

نه اون نیست

اونو فراموش کردم 

اگه میخواهید بدونید چرا

یه تاپیک بعدا در موردش میزنم

الان استرس دارم وقت ندارم

مرسی

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
https://uupload.ir/files/7yzd_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۵۰۳۰۰.jpg

این فک کنم بهتره

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
مرسی که به فکر من بودی نه اون نیست اونو فراموش کردم  اگه میخواهید بدونید چرا یه تاپیک بعدا ...

باشه ولش کن.ولی لباسات مناسب نیستا ب فکر ی چیز دیگه باش.اخه ی عکس از خودت بده تیپت رو ببینم تو چ سبکیه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
خوشبخت باشی 🌷

مرسی شما هم ایشالا خوشبخت باشید

این فک کنم بهتره

مرسی از نظرت 

نه بابا بره گمشه اون یه دختر خانوم خوووووووب که از دکتر هم سرتره

کت آبی واسه جلسه ی اول خواستگاری اگه باشه مناسب نیست....اونو نگه دار واسه محضر...جون الان هواسرده باید لباست مناسب فصل باشه...چون جلسه خواستگاریه...میتونی پیرهن مردونه رو با ی کت تک بپوشی....ی شلوار کتان نزدیک رنگ کت...من پیشنهادم کت تک مشکی شلوار کتان مشکی پیرهن هر رنگی ک دوس داری😊

ن دیگ ناامید نشین برید خواستگاری وایشالله باجواب مثبت عروس خانم .بعدها ب این پست های ما میخندین😂

به خدا نمیدونم چرا به من میگید رها

2706