2737
2739

منم يه دختر ٣ سال و نيمه دارم

به جز بحث بيش فعالي يا اوتيسم و مشكلات ديگه اي كه تو بچه ها وجود داره..

روي صحبتم با خانماييه كه بچه ي سالم دارن و گاهي گله ميكنن اينجا

درسته كه بچه سختياي خودشو داره ولي به نظرتون بهتر نيست خوبياشم ببينيم

مثلا لياناي من

مثل همه ي بچه هاي شيطون و پر انرژيه و از صبح كه بيدار ميشه دنبال بازي و شيطونيه

از طرفي به اقتضاي سنش گاهي به شدت لجباز و بهونه گير و يه دندست و هيچ جوره هم از حرفش پايين نمياد

ولي از اونور خيلي مهربونه،خيلي پشتكار داره،خيلي شيرين زبوني ميكنه و قلب من و باباشو ذوب ميكنه..

جوريكه ما هر لحظه خداروشكر ميكنيم چون امكان نداشت بدون بچه اين حسارو تجربه كنيم

تو اين سن تحليگره

خيلي قشنگ مساىلو تحليل ميكنه و گاهي باعث خندمون ميشه

دايره ي لغاتش گسترده شده و داره از كلمه هاي سختتر استفاده ميكنه

مثلا بهش ميگم مامان برو از اتاقم كرم دستمو بيار

ميره و وقتي برميكرده پشتش قائم ميكنه و ميگه متاسفانه نياوردم😂

دلم ضعف ميكنه براش خب😍

خيلي با ادبه 

من هيچ وقت دخترمو به خاطر حرفاي زشتي كه ياد گرفت دعواش نكردم

فقط هربار كه حرف زشتي زد خيلي آروم بهش گفتم اين حرف زشته و نبايد بگي..

موقع از پوشك گرفتن يا جدا كردن جاي خوابش به جرات ميتونم بگم اصلا سختي نكشيدم

خيلي وقتام خراب كاري كرده ولي تنها تجويز من صبوري بوده و حفظ آرامش

واسه منم اوايل سخت بود 

گاهي از خستگي و ضعف اعصاب دلم ميخواست حتي بزنمش ولي الان اصلا فكرشم به ذهنم خطور نميكنه

چند تا ديگه ار اخلاقاي خوبشم اينه كه اگه در اتاقي بسته باشه امكان نداره بدون در زدن و اجازه گرفتن بره تو

چون خودمون از وقتي كه نوزاد بود و تو اتاقش بود هر وقت خواستيم بريم تو اتاقش ازش اجازه گرفتيم

يا امكان نداره بدون اجازه ي من خوراكي غير مجاز(بستني،شكلات) بخوره

ميدونه كه فقط بعد از وعده ي اصلي غذاش بايد بخوره اونم با اجازه

سختي كشيدم تا اينارو ياد گرفته ولي الان لذت ميبرم

توروخدا به چشم فرشته نگاشون كنين

مثل برگ گل پاك و معصوم هستن

بعضي وقتا يه كارايي ميكنن كه اقتضاي سنشونه بايد دركشون كنيم فقط

مثلا ديروز جايي بوديم يه بچه ي يك ساله از چيپس دخترم خواست

من يهو هجوم بردم چند تا ورداشتم كه بدم به بچه

يهو دخترم كفت مامان نه،اين مال منه و شخصيه🤦‍♀️

خيليم قاطع گفت

واقعا خشك شدم

و فقط تونستم از خانواده ي بچه معذرت خواهي كنم

هر چقدرم باهاش صحبت كرديم قبول نكرد 

ولي ميدونم كه اقتضاي سنشه

يه خرده بزرگتر بشه اين اخلاقاش خوب ميشن

لطفا شمام از تجربه هاتون بگين😍

اینستاگرامم liana_lavia

بچتون خوبه چون شما مادر مهربون و ارومي هستي

اينايي ك گله ميكنن واي بچم اينجوريه و اونجوريه و ..خودشون مادراي عصبي و پرخاشگر هستن و بچه هم مثل خودشون شده

بچه  حاصل تربيت والدينه

هرچند والدين اروم تر و با حوصله تر باشن بچه ي بهتري تربيت ميكنن❤️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم تو دلمه منتظرم بیاد بیرون فداش بشم گه یه دل سیر کتکش بزنم که هی ناز نکنه یبار تکون بخوره یبار نخوره همش منو نگران کنت

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

خوبی نداره حرصمرمیده

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
2740
بچتون خوبه چون شما مادر مهربون و ارومي هستي اينايي ك گله ميكنن واي بچم اينجوريه و اونجوريه و ..خودش ...

مرسي عزيزم

لطف داري به من😍😍

ولي واقعا همينه بايد رو خودمون بيشتر كار كنيم

اینستاگرامم liana_lavia

منم دخترم۳سالش‌هستوقتی یه چیزی میگم میگه چشم و‌گریه کنان خودش اونکارو‌انجام میده که دوس نداره  

خیلی شیرین هست بچه‌دیشب گریه میکردم‌اومده بغلم کرده بوسم میکنه هی میگه هیچی نیس گریه نکن  من اینجام

خداحفظش کنه برات عزیزم پسرمنم ۲سال و ۹ماهشه خیلی شیرین زبونه روزی صدمرتبه میگه خداروشکر شادمهرو دادی   یا میگه کرونا برو دیگه خسته شدیم از ماسک زدن  

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.

وااای خدا چه شیرین زبونیه.... متاسفانه نیاوردم😂😂😂😂 چیپسشم شخصیه...😂😂😂

تبریک میگم بهتون خیلی تربیت قشنگی دارین، خوشحالم که دارین حاصلش رو میبینید

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...