2737
2739

عزیزم. شما مشکلات با افزایش اعتماد به نفس وخود باوری مطالعه وکمک ازمشاور بالاببر

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همینم 

دخترمم مثل خودم شده متاسفانه 

مثلا دخترم با همکلاسیش حرفش بشه از استرس می میرم انقدر راه میرم انقدر عصبی میشم تا مشکلش حل بشه😞

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
منم همینم  دخترمم مثل خودم شده متاسفانه  مثلا دخترم با همکلاسیش حرفش بشه از استرس می میر ...

منم همینم دیشب با کسی که ۱۰۰٪ مقصر اون بود دعوا کردم چون بهم توهین کرد از اونموقع حالت تهوع دارم🤦‍♀️

کتاب خوبی میشناسین؟

کتاب زیاد سرچ کن میاد من نویسنده ها تو ذهنم نمیمونه عنوان خودباوری یا عزت نفس اعتماد بنفس اینارو بگرد 

یادت یاشهاااا من همیشه می بینم طرف مقابل نفهم یکم ناراحت میشم بعدش گور سرش

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2740

[QUOTE=174033111]شاید واقعا مشکل اعتماد به نفس داریم[/QUOTE از نظر خودم مشکل اعتماد بنفس نیس بنظرم فقط زود رنج بودن بیش از حد  برای همین هیچ کسو دیگه دوست ندارم چون کوچکترین حرفی باعث میشه ناراحت بشم و تا قطعی روابط هم پیش میرم 

نمیدونم ولی هرچی که هست رو اعصابه منم اینطوریم🤦‍♀️

البته من الان روابطمو تقریبا با همه خیلی محدود کردم خب اینجوری راحترم ولی بجاش کتاب زیاد میخونم در همه ی زمینه ها اصلا هم احساس تنهایی ندارم