2737
2739

مراقبتای پوستی میرن یسریا 

بعدم اینکع یسری چیزا ژنتیکی 

و رسیدگی زیاد میخاد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همش ژنتيكيه من خيلي خيلي به پوستم ميرسم پوستم هم خوبه ها اما يكي رو ميبيني اصلا هيچي به صورتش نميزنه اصلا هم رسيدگي نداره بعد پوستش خيلي خيلي بهتر و عاليتراز منه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738

یا ژنتیک یا هزار جور مراقبت دارن دکتر پوست و …مث ما نیستن ک ته رسیدگیمون اینه ک اب خیار بزنیم ب صورتمون😓

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

آب زیاد بخور 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

من خیلی سفیدم ولی لپام سرخه ولی کلی جوش داشتم بعد با ماسکای مختلف جوشام خیلی بهتر شد صابون زردچوبه دست ساز از عطاری خریدم و دیگ از کرم استفاده نمیکنم الان فقط جوشای زیر پوستی دارم و اینکه هیچوقت لوازم آرایش نذار ب صورتت باشه موقع ی خواب حتما با ی صابون خوب بشور و صورتتو خشک کن و جدیدا چیزی اومده ب اسم فیش واشر واقعا تاثیر داره من زمانی تاثیرش فهمیدم که بخاطر ماسکی ک تو دوران کرونا میزنم روی بینیم کلا شده بود پر از جوشای ریز و بی ریخت ولی از اون استفاده کردم همراه با اسکراب صورتم خیلی خوب شده ولی فکر میکنم با مرور زمان و مراقبت منظم از پوست حتما خوب میشه

2706