2737
2734
عنوان

چطوری پوستمو صاف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 63 پست
همه اينا رو ميزنم بعلاوه چيزهاي ديگه  پاكسازي و اراف و مزونيدلينگ و مزوتراپي هم ميرم  ال ...

من خودم کرم شب میزنم عالی 

آبرسان عالی 

سرم ویتامین سی عالی اینارو استفاده میکنم + قطره الن بیوتی برای تولیدکلاژن و پوست مو ناخن عالی 

برای چروک های عمیق سرم طلا 

من راستش میترسم پوستمو ب دست دکترا بندازم   چون  قابل بازگشته هی باید راهی ک انتخاب کردی بری ادامه بدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که الان یک برگ الورا رو اول شستم و پاینشو قاچ زدم زهرش که نارنجی بود کم کم اومد بیرون بعد دوباره شستم و ژلش ریختم تو مخلوط کن با یک دونه خیار سالادی پوست کردم و ریز کردم تو مخلوط کن با یک قاشق مربا خوری گلیسرین که (ابلیمو و گلاب داشت ) و یک قاشق غذا خوری آب پرتقال شیرین هم ریختم کاملا مخلوط نرم شد ریختم تو شیشه گذاشتم فریزر هر روز استفاده کنم ببینم چی میشه

2740
کرم شب ام ان دی  آبرسان ام ان دی  سرم ویتامین سی + کرم زعفران ک برای لیفته و چروک و مناف ...

منم جدیدا ام آن دی سفارش دارم، چند تا محصولش تا چی میشه، هنوز استفاده نکردم. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
کرم شب ام ان دی  آبرسان ام ان دی  سرم ویتامین سی + کرم زعفران  

سرم ویتامین سی هم ام ان دی؟ چند وقته کلا از این محصولات استفاده میکنی؟ من کمی سبزه شدم میخو ام اگه شد  سرم طلا و بلک بری بگیرم

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
آلوئه ورا  سفید آب هم پوست رو روشن میکنه

سفید اب زیادیشم پوستو داغون میکنه

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
سرم ویتامین سی هم ام ان دی؟ چند وقته کلا از این محصولات استفاده میکنی؟ من کمی سبزه شدم میخو ام اگه ش ...

ویتامین سی بلک بری هستش  برای روشنی پوست و چروک های سطحی و جای جوش و لک 

سرم طلا برای چروک های عمیق هست درکنارش زعفران 

خواستین من در خدمتم براتون ارسال میکنم بامشاوره ی صحیح 

خیلی وقته عزیزم