2737
2734
عنوان

یچها به فرشته ها که نامه مینویسی بعدش باید چیکار کنی نامه رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 66 پست
چطوری؟ من این کتاب و خوندم ولی همشو نه؟ ممنون میشم راجب چیزی که می نویسیم بیشتر توضیح بدی🌹🌹

همشو بخون تو همون کتاب یاد داد چ جور خواسته هامو بگم البته قبلش چند تا کتاب دبی فورد مثل بهترین سال زندگی خونده بودم ک اطلاعاتم کامل شد در کل نوشته بود باید بگی راه برآورده شدن درست و خوب باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوریه هر جور دلمون مبخواد میتونیم بنویسیم؟یه بار بنویسیم کافیه یا باید خواستمونو هی تکرار کنیم

باید تکرار کنی تا ۱۵ روز..قواعد خاصی داره نی نی سایت سرچ کنید گلم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
بهار عزیزم بیشتر توضیح میدی؟

عزیزم منم اطلاعات زیادی ندارم فداتشم

یکی از دوستام متن نامه رو برام فرستاد..که چی بنویسم.

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
همشو بخون تو همون کتاب یاد داد چ جور خواسته هامو بگم البته قبلش چند تا کتاب دبی فورد مثل بهترین سال ...

اخه عزیز دلم کتاب مال دوستم بود ندارمش تا اینجاها رو خوندم میدونم عزیزم

همین؟

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
اره اول جو گیر بودیم ولی خیلی خوب شد الان بفروشیم کلی پولش میشه خدارو شکر با نصف قیمت گرفتیم

انشاء الله که یه جای خوب و مناسب بگیرید🙏

2738
بندازی توی آب  بسوزانی  چال کنی توی خاک  باید رها بشه توی طبیعت به یکی ازین ۳ روش

سلام واقعا خلبانی؟

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
اخه عزیز دلم کتاب مال دوستم بود ندارمش تا اینجاها رو خوندم میدونم عزیزم همین؟

ببین اول خواستو مشخص کن بعد بگو خدایا از راه درست ب طور عالی بهم بده ی جا بنویس خدایا شرکت ک منو برخواسته ای ک خودت فهمیدی صلاحمه رسوندی همیشه تو ذهنت تصور کن ب خواستت رسیدی حتی بگو شکرت خدا برم وسایل خونمو بگیرم 

من یادمه ی پرده دور وان گرفتم ک تو حموم نصب کنم در صورتی ک اصلا خونه نداشتیم باید باور کنی میرسی و تکرار کنی تا جذب کنی

باید بسوزونی و بعد خاکسترش و بریزی تو اب قبلش اسامی خدا رو از نامه خط بزن

ینی هر روز بسوزونم یا بعد ۱۵ روز؟

ببین اول خواستو مشخص کن بعد بگو خدایا از راه درست ب طور عالی بهم بده ی جا بنویس خدایا شرکت ک منو برخ ...

باشه عزیزم مرسی😊😍🌹🌹🌹🌹💋💋

2706