2733
2739
عنوان

یچها به فرشته ها که نامه مینویسی بعدش باید چیکار کنی نامه رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 66 پست
ایا کسی نتیجه گرفته از نوشتن نامه ؟؟؟

بله عزیزم خیلیا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بندازی توی آب  بسوزانی  چال کنی توی خاک  باید رها بشه توی طبیعت به یکی ازین ۳ روش

اخه من رودخونه از کجا بیارم 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
واقعا؟😯

اره یادمه میخاستم خونه بخریم بعد نوشتم خدایا یه خونه خوب از راه درست ب طور عالی بهمون بده ک تراس بزرگ داشته باشه دوبلکس باشه و وان داشته باشه

باورت نمیشه یکی تو شهرمون بچش میخاست بره خارج نصف قیمت فروخت وانم داشت

البته الان مثه سگ پشیمونم دوبلکس داریم زانو نمونده

2728
اره یادمه میخاستم خونه بخریم بعد نوشتم خدایا یه خونه خوب از راه درست ب طور عالی بهمون بده ک تراس بزر ...

عزیز دلم😍😍😍

ناشکری نکن گل من😊

ممنون عزیزم لطف کردی وقت گذاشتی🌹🌹

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2738
ن اصلا قواعد داره  مثلا باید بگی از راه درست ب طور عالی  کتاب ۴ اثر اسکاول شین پیشنهاد م ...

چطوری؟

من این کتاب و خوندم ولی همشو نه؟

ممنون میشم راجب چیزی که می نویسیم بیشتر توضیح بدی🌹🌹

https://uupload.ir/files/ej36_۲۰۲۱۰۱۲۳_۱۳۵۳۱۵.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
ن میخایم بفروشیم بخدا سخته درسته مفت گرفتم ولی س تا دستشویی داره بزرگه سخختمونه واقعا

اره منم خونم بزرگه ولی نه در این حد

سخته تمیز کردنش

2706