2737
2739
عنوان

اصرار همسرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 40 پست
چطور خودش درست میشه یعنی با همسرم لج کنم نرم خونشون اوضاع روبه راه میشه؟

نه لج چرا ؟؟؟؟  باهم صحبت کنید اگه الان سر یه موضوع کوچیک نتونید حرف بزنید ومشکل رو حل کنید وای به حال میائل بزرگتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متأسفانه این مسائل هست

بهترین راه اینه که زود تر عروسی کنید

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731
چطور خودش درست میشه یعنی با همسرم لج کنم نرم خونشون اوضاع روبه راه میشه؟

استارتر عزیز، باید یک راهی پیدا کنید که نه همسرتون ناراحت بشه و نه زیاد منزل مادرشون برید. مشخص هست که رفتن تون اونجا اصلا خوب نیست و قطعا در آینده میتونه روی روابط تاثیر منفی بگذاره. این ها تجربیات شخصی من در طول سال ها زندگی هست که هرقدر فاصله رو با خانواده همسر بیشتر حفظ کنید احترام بیشتری خواهید داشت و بالطبع اجازه دخالت و خیلی موارد دیگه کمتر هست

هرقدر می تونید کمتر برید و در جواب بیان ناراحتی مادر همسر هم سکوت کنید بهتر هست، هر حرفی ادامه دار میشه فعلا که در عقد هستید و میتونه برای ارتباط با همسرتون مشکل ایجاد کنه.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2740

[QUOTE=173998243]نمیشه خانوادش تعیین کردن دوران عقد طولانی بشه😞[/QUOTE 

اینقدر بدم میاد از ادمای ضعیف....بیا عروس مارو ببین باپنبه سر میبره   هم نمیاد وقتی هم که میاد اینقدر خودشو شیرین میکنه که کسی هیچ گلایه ای نتونه بکنه

توی دوران عقد واسه اینکه این حرف و‌حدیثا پیش نیاد بهترین راه اینه که بشینی خونه خودتون هروقت زنگ زدن دعوتت کردن بری دو‌سه ساعتی باشی و برگردی باز خونه خودتون 

با همسرت بیرون برید 

اینجوری خیلی خیلی احترامت بجا تره

عزیزم راه دور سختت نبود؟ میشه بپرسم هر چند وقت یه بار همو میدیدین؟ 

خیلی سخته،مثلا میرفتم مادرشوهرم یه چیزی میگفت اعصابم خورد میشد،بعدبخاطر شوهرم یا اینکه خانواده خودم نفهمن یاید همون یه هفته ده روزی که اولش گفته بودم میمونم رو بمونم.من ماهی یبار میرفتم،یه هفته حداکثر وخیلی کم دیگه ۱۰روز میموندم،الان باورم نمیشه یه هفته مداوم اونا رو تحمل میکردم😂

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
استارتر عزیز، باید یک راهی پیدا کنید که نه همسرتون ناراحت بشه و نه زیاد منزل مادرشون برید. مشخص هست ...

منم دنبال یه راه هستم که هم اون راضی بشه هم کمتر اونجا برم اما نمیدونم چی بگم چطور راضیش کنم

نمیدونم دلیل اینهمه اصرارش واسه رفتنم اونجا چیه هر چی میگم راحت نیستم و فلان میگه باید عادت کنی اونجا خونته

2706