2733
2739
عنوان

اصرار همسرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی دوران عقد واسه اینکه این حرف و‌حدیثا پیش نیاد بهترین راه اینه که بشینی خونه خودتون هروقت زنگ زدن ...

منم اینطوری دوس دارم اما هیچوقت دعوت نمیکنن همین هم که میرم بخاطر شوهرمه آخه خانوادش یجورین انگار چندان راضی نیستن اونجا باشم

2728

عزیزم مادر و پدر همسر من از این نظر خوب بودن وقتی میرفتم خیلی راحت بودم باهاشوت و تقریبا هفته ای 4, 5 شب اونجا بودیم چون خونه ی ما اصلا راحت نبودیم اما اگه عقل الانم بود هیچوقت اونجوری زیاد نمیرفتم چون باعث شده بود دیگه خیلی نس راحتی کنن و من خیلی اذیت میشدم و بعدها که کمتر میرفتیم کلی دعوا بود بنظرم از همین حالا قانون بذار پون من تا بیام عادتشون بدم کلی مصیبت کشیدم الان که خونه خودمونیم دوهفته یا سه هفته یبار میرم و مثل مهمون باهام رفتار میشه حتی خونه مامان خودمم اینجوری میرم , اما قبلا هرکاری داشتن انتظار داشتن برم انجام بدم چون انقد که همش اونجا بودم 

عزیزم مادر و پدر همسر من از این نظر خوب بودن وقتی میرفتم خیلی راحت بودم باهاشوت و تقریبا هفته ای 4, ...

دلیل منم واسه کمتر رفتن اونجا همینه که متاسفانه همسرم درک نمیکنه فکر میکنه از خانوادش بدم میاد

منم دنبال یه راه هستم که هم اون راضی بشه هم کمتر اونجا برم اما نمیدونم چی بگم چطور راضیش کنم نمیدون ...

اینکه تلاش کنید همسرتون رو متقاعد کنید که اونجا به هیچ وجه خونه شما نیست اشتباه هست دوست عزیز؛ 

ممکنه مادر همسرتون از یک طرف تلاش کنه که شما رو با بی احترامی به صورت پنهان طرد کنه و از طرفی برای به دست اوردن دل پسرش، پشت سر شما مدام بگه که اونجا خونه اتون هست!

این سیاست های دوگانه کمابیش در اغلب مادرشوهرها هست و خصوصا شما که دوره عقد طولانی دارید، لازمه که حتما با احتیاط خیلی زیاد باهاشون برخورد کنید.

لازم نیست مستقیم به همسرتون ثابت کنید که اونجا خونه شما نیست یا مادرش چه نیتی داره، بلکه خیلی ملایم و مهربانانه باهاش صحبت کنید که روابط باید متعادل باشه که احترام همه حفظ بشه. 

ضمن اینکه منزل شون هم میرین، خیلی با وقار و سنگین رفتار کنین، اجازه ندید بهتون دستور بدن یا شوخی های متعدد داشته باشن، خودتون رو به هیچ وجه صمیمی نگیرید. (خیلی این نکته مهم هست هرگز دست کم نگیریدش)

اگر شاغل نیستید یا درس نمی خونید، با کلاس، زبان و درس یا هر چیزی که می دونید خودتون رو مشغول کنید و تا جایی که همسرتون کلافه نشه خودتون درگیر این مسائل کنید تا از حاشیه های رابطه زیاد در امان باشید، هم تردد نکنید و هم در منزل اون ها نیازی به وقت گذرانی بیهوده و حرف های متفرقه نداشته باشید.

یادتون نره که این مدت عقد بودن شما میتونه زمینه ساز خیلی از مشکلات در تمام طول زندگی مشترک تون باشه.

این ها تجربه های من هستند از سال های طولانی زندگی مشترک و تماشای زندگی افرادی که با موفقیت یا شکست در روابط شون، زندگی رو برای خودشون ساختن...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2740