2737
2734
عنوان

ی کاربری اینحا خیلی روی مغز منه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 161 پست
لابد همسر اخونده

واقعا چجوری اینقدر راحت  این حرفو میزنید ؟

اینجا هستن خانوم هایی که شوهراشون طلبه هستن 

هیچ ربطی نداره معلم ریاضی منم با اینک زن عادی بود میگفت اگه شوهرم از پس مخارج برمیاد چرا که نه بگیره 

Throw out butterflies
بشخصه اگه همسرم چند همسر داشت  یکیشون ظرف میشست یکی کارای خونه رو میکرد و یکی غذا درست میکرد ه ...

😂😂

منم همش به شوهرم میگه برا مسافرتهات یه زن دیگه بگیر،چون من همش بالامیارم تو سفر،نرم باهاشون😂

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂 منم همش به شوهرم میگه برا مسافرتهات یه زن دیگه بگیر،چون من همش بالامیارم تو سفر،نرم باهاشون😂

غلط کردن بی من برن خوش گذرونی😂😂😂فقط کار خونه همین😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2740
ادرسشو بده بریم زن شوهرش بشیم یکم برا خودش وقت بزاره بنده خدا😆😆😆😆

😂😂😂خودش همسر نداره برای همین اینجوری فکر میکنه وکرنه اگه متاعل بود ک اصلا این پرت و پلاها ب ذهنش نمیرسید😅

😂😂😂خودش همسر نداره برای همین اینجوری فکر میکنه وکرنه اگه متاعل بود ک اصلا این پرت و پلاها ب ذهنش ...

دقیقا خیلی از مجردا یه حرفایی میزنن خندم میگیره، یا از اون طرف تا یکی ناراحته میگن طلاق تو دلم میگم حالا بذار شوهر کنی

فهمیدم کیو میگی 

من ازش خوشم میاد 

طرفداری از چند همسری ازش ندیدم 

اگر هم همچین حرفی زده 

شاید بخاطر شرایط وتجارب سختی هس ک داشته

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
😂😂😂خودش همسر نداره برای همین اینجوری فکر میکنه وکرنه اگه متاعل بود ک اصلا این پرت و پلاها ب ذهنش ...

همون دیگه داره تبلیغ روشن فکریشو میکنه براش شوهر گیر بیاد😆😆😆😆

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود