2737
2739
عنوان

ی کاربری اینحا خیلی روی مغز منه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 161 پست
منطقشون فقط وقتی ب درد میخوره ک خودشون زن دوم باشن وگرنه برای پدر و همسر خودشون و .....عشق یکی خدا ی ...

چند همسری واسه زمان گذشته است که یه چیز روال بوده مث زمان پیامبر که اونم اومدن قانون گذاشتن براش 

بعد اینهمه امکانات حالا دو تیکه ظرف و یه نهار مگه چه کاری داره که یه هوو بیاری بالا سرت هر روز و شب باهاش رقابت کنی که کم تر کار کنی

یکیو می شناختم کخ مرده سه تا زن داشت زن هاشم الان سنشون بالاست و نوه دارن به دید بقیه کنار هم خوش و خرم زندگی میکنن ولی پای درد و دلشون بشینی همش غم و غصه دارن .تازه اونا واسه قدیمه نه الان تو این زمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ گفتی،فوری نسخه میپیچن چرا موندی؟چرا جدا نمیشی؟بابا لباسش نیس که سریع عوض کنه بندازه دور

فک میکنن بچه بازیه همه چی.. اصن تو یه چیزای با قاطعیت نظر میدن انگار اینا چن ساله متاهلن بعد میپرسی چن سالته میگه 15😑😑😑

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2731
تا هم میگی این راهش نیست میگن شما زنای بدبخت و بی عرضه هستید ، دفاع از حقوق زنان، فمنیست باشیم و فلا ...

اره دقیقا،بعد خودشون با داغونترین پسرا دوستن ومعتقدن دیگران عاشق نیستنن نمیفهن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
😂😂 منم همش به شوهرم میگه برا مسافرتهات یه زن دیگه بگیر،چون من همش بالامیارم تو سفر،نرم باهاشون😂

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خرجش ده تا اسکوپولامینه فوقش اینا چیه میگی اخه😕

2740
😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خرجش ده تا اسکوپولامینه فوقش اینا چیه میگی اخه😕

این اسم سخته که گفتی برا چیه؟

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
والابوخودا 😁😁😜

مردم خیلی روشن فکر شدن باید جاره اندیشید خواهر اینجوریا نمیشه😆😆😆😆

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
فهمیدم کیو میگی  من ازش خوشم میاد  طرفداری از چند همسری ازش ندیدم  اگر هم همچین حر ...

توی تاپیک اخرش امروز دیدم دقیقا داشت میگفت کاش در جامعع ای بودم ک چند همسری بود مردم راحت کنار میومدن خانوما هم راحت ب کاراشون میرسیدن همه هم د ارامش بودن :/ فکر کنم معنی ارامش رو نمیدونست :/

فک میکنن بچه بازیه همه چی.. اصن تو یه چیزای با قاطعیت نظر میدن انگار اینا چن ساله متاهلن بعد میپرسی ...

اره😀حتی متاهلم باشن این نسخه ها غلطه،طرف بچه داره،کار نداره،پدرمادر حمایتگری نداری،زندگی مجردیش صدپله خرابتر بوده،ادم نمیتونه یهو بذاره بره