2733
2739
عنوان

جاریم از زبون من حرف کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 73 پست

اولا اشتباه کردی با جاری دردودل کردی 

دوما برای مراسمت باید همه رو دعوت کنی  چون دعوت نکنی چند تا حرف دیگه از خودش در میاره میزاره رو این یکی ها تحویل مادر شوهر و...اینات میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو خانواده شوهر به هر کی خواستی حرفی بزنی با فرض این بگو که میره بهشون میگه

منکه انقدر ازشون حرص دارم معمولا بدترین حرفارو تو غیبت هام میگم ولی خب اگه به گوششون برسه چه بهتر دلم خنک میشه😊😊😊

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
اگه میخوای بیشتر ازاین حرفا که رفته گفته بگه فقط مادر شوهرتون دعوت کن

آخه خیلی ازشون متنفر شدم

من اصلا دوس ندارم با چنین بی فرهنگ هایی رفت و امد کنم روی نحسشون رو ببینم

خدارو چه دیدی؟ شاید قصه برگشت
2740
آخه خیلی ازشون متنفر شدم من اصلا دوس ندارم با چنین بی فرهنگ هایی رفت و امد کنم روی نحسشون رو ببینم

همه متنفر هستن از خانواده شوهر. قبول دارم هیچکس دوست ندارد با این آدمایی رفت و آمد داشته باشه ...به احترام شوهر خودت دعوتشون کن و دیگه نهار بیا خونه ما و...نزار تا نبینیشون

تازه اینو فهمیدم ولی خب هنوزم دیر نشده بود دیگ پیشش چیزی نمیگم به نظرتون حرفایی که اونم راجب خواهر ...

اینو نمیدونم من تجربه ای ندارم چون مجردم...بنظرم برو عذرخواهی کن وبگو ازدستتون ناراحت بودم وخواستم مثلا دردودل کنم.فکرمیکنم اینطوربهترباشه

خدایااااا شکرت...
با دوستت میتونی باز دردل کنی با جاری هرگز

من مجردم ولی زن داداش دارم ومیدونم چطورن.اینجاهم ماشالله کلی تجربه به دست اوردم.حالامن این اشتباهاتو باهمکارام کردم

منم دیگه یا بامامانم یا بادوستای صمیمیم دردودل میکنم

خدایااااا شکرت...
اینو نمیدونم من تجربه ای ندارم چون مجردم...بنظرم برو عذرخواهی کن وبگو ازدستتون ناراحت بودم وخواستم م ...

معذرت نخواد بهتره دوروز دیگه یکی از همین جاری ها خودش حرفی میزنه وباز باید بره معذرت خواهی

نه تنهاجاری.باهیچکسی

واقعا درست میگی من از خواهرشوهرم ناراحت بودم به خواهر خودم درد و دل کردم از من ناراحت بود زنگ زده به خواهرهای دیگم و بابام تهدید کرده گفته فکر نکنه زندگیش خوبه میرم گند میزنم زندگیشا میرم در خونه خواهرشوهراش میگم پشتشون چی گفته بعد اسی از جاری توقع داره 

2706