2733
2734
عنوان

جاریم از زبون من حرف کشیده

2350 بازدید | 73 پست

سه تا جاری دارم

من عروس کوچیکم که یه سال ازدواج کردم،جاری سومیم،خودش وقتی پیش من مینشست کلی راجب خواهرشوهرام و اون یکی جاری هام غیبت میکرد منم نمیدونستم هدفش حرف کشیدن از زیر زبونم هسش هرچی بهش گفتم رفته گذاشته کف دست خواهر شوهرم و اون یکی جاریم 

خدارو چه دیدی؟ شاید قصه برگشت

اووووو

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا ازش متنفررررم آشغال سخن چین دو رو 

چند روز دیگه مامانم قراره واسم سیسمونی بیاره 

به نظرتون کدومشونو دعوت کنم که بیان خونمون؟

آخه اینجا رسمه سیسمونی آوردنی به خانواده شوهر یعنی مادرش و خواهراشو جاری ها باید بگی بیان 

2738
نه تنهاجاری.باهیچکسی

تازه اینو فهمیدم

ولی خب هنوزم دیر نشده بود دیگ پیشش چیزی نمیگم

به نظرتون حرفایی که اونم راجب خواهرشوهرم بهم گفته منم برم بگم به خواهر شوهرم

تازه اینو فهمیدم ولی خب هنوزم دیر نشده بود دیگ پیشش چیزی نمیگم به نظرتون حرفایی که اونم راجب خواهر ...

نه معلوم میشه غیبت میکردین بزن زیرش 

یا بگو من چیزی نگفتم حرفهای خودشو از زبون من گفته لابد

2706