2733
2739
عنوان

حس یه دختر...دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هیچ وجه به خانوادت نگی چی شده ها اصلا اصلا ؛ اینا یه چیزی بود بین شما دو تا به هیشکی هم ربطی ندارع بعدم پسری که از الان میگه بهم نمی‌خوریم رو بذار بره به درک سیاه فقط این چیزا مثل یه راز تو قلبت بمونه هرگز به هیچکس نگو حتی صمیمی ترین دوستات ؛ هیچ اتفاق بدی هم نیفتاده تو فقط ی چیزایی رو تازه تجربه کردی که بچه ۱۵ ساله از بره من خودم خیلی کارا کردم خیلی خطا ولی خودمو بخشیدم و فراموشش کردم تامام 

2728
نه عقدنبودیم...صددفعه بهش گفتم گف ما زن وشوهریم چندوقت دیگ عقدمیکنیم و...

ن ناراحت نباش از خدا بخواه ببخشتت ک فراموش کنی میدونم عذاب وجدان داری ولی خدا دوست داشته ک یه لاشی گورشو گم کرده از زندگیت

به نظر من شما زیاد سخت میگرفتید و طرز رفتار با یک پسر رو بلد نیستید 

و اون فکر کرده که شما به درد هم نمیخورید 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
به هیچ وجه به خانوادت نگی چی شده ها اصلا اصلا ؛ اینا یه چیزی بود بین شما دو تا به هیشکی هم ربطی ندار ...

میخوام ب مامانم بگم...به همین راحتی ازم سواستفاده کرد.ولش کنم بره چرا وقتی مطمئن نبود همچین غلطی کرد...

2740
به نظر من شما زیاد سخت میگرفتید و طرز رفتار با یک پسر رو بلد نیستید  و اون فکر کرده که شما به ...

اگ همه ایناهم درس باشه اون حق نداشت تاوقتی صددرصد مطمئن نیس اینکاربکنه وبعد ولم کنه...

به نظر من شما زیاد سخت میگرفتید و طرز رفتار با یک پسر رو بلد نیستید  و اون فکر کرده که شما به ...

ن بنظر من اون نباید همچین کاری میکرد نمیشه ک ن عشقی ن علاقه ای ن رابطه ای از قبل بینشون بوده این اومده بوس کرده و ...خیلی هول بوده طرف

میخوام ب مامانم بگم...به همین راحتی ازم سواستفاده کرد.ولش کنم بره چرا وقتی مطمئن نبود همچین غلطی کرد ...

فک کردی به مامانت بگی چی میشه ؟؟؟ فقط خودتو جلو خانوادت خراب میکنید و دیگه اجازه نمیدن با کسی نامزد باشی مستقیم عقدت میکنن و تو فرصت شناخت طرف رو از دست میدی بهشون نگو من ازت بزرگترم سرد و گرم چشیده ام ؛ اصن بوس و بغل ات گناهش با من 

فک کردی به مامانت بگی چی میشه ؟؟؟ فقط خودتو جلو خانوادت خراب میکنید و دیگه اجازه نمیدن با کسی نامزد ...

اره راس میگی...ولی دلم میسوزه ب حال اعتمادی ک کردم بهش واینطوری جوابم داد...دلم میخواد یه جوری تلافی کنم کارش

اره راس میگی...ولی دلم میسوزه ب حال اعتمادی ک کردم بهش واینطوری جوابم داد...دلم میخواد یه جوری تلافی ...

بابا بخدا اصلا چیز مهمی نبوده منم تو ذهنم بارها از این تلافی ها کردم ؛ اصن اتفاق خاصی نیفتاده اینجوری شلوغش کردی طرف بهش تجاوز میشه از طرف باردار میشه می‌ره بچه رو سقط می‌کنه و نمی‌ذاره هیشکی بفهمه انتقامم نمیگیره بعدم می‌ره میدوزه و شوهر می‌کنه حالا تو خودتو داری میکشی برای حس هابی که خیلی زودتر از اینا باید تجربه میکردی ؟؟؟؟ بی خیال بابا ی کم واقع بینانه عمل کن 

2706