2737
2739
عنوان

حس یه دختر...دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 56 پست

منم هر وقت با نامزدم کات میکنم حس شمارو دارم در کنار شکست عشقی احساس گناه دارم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
این چه حرفیه دختر؟ چرا فکر میکنی ارزشت با چندتا بوس و بغل پایین‌‌ اومده؟ هر اتفاقی ام که بیوفته تو ...

دارم دق میکنم...من بهش اعتمادکردم من حرفاش باورکردم...اشکام بند نمیاد دوروزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درحد بوس و بغل فقد؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
محرم بودید دیگ گناهی مرتکب نشدی ک عذاب وجدان داشته باشی.پس این همه ادم جدا میشن بعد از چند سال چی؟؟

نه مافقط نامزد رسمی کردیم بااطلاع خانواده...ولی خانوادم نمیدونن همچین غلطی کرده نمیدونم چیکارکنم

به خدا خیلی سخته...من اصن همچین دختری نیستم حس میکنم باهام بازی شده قلبم دردمیکنه

مم‌نمیگم‌کارش درست بوده ولی بهتر اون قسمت مثبتش رو ببینی .چرا‌‌فکر نمیکنی که این دنبال رابطه وهوس‌ بوده‌ و واسه همین الان میگه نمیخوامت. و فهمیده نتونسته به خواسته اش برس و تو آدم محکمی هستی و از این روابط خوشت نمیاد .

۲۴...خانوادم فک میکنن رابطمون به این جاها نرسیده ...روم نمیشه به مامانم بگم توچشای بابام نگا کنم من ...

ببین دوست خوبم 

خدا میدونه که منم تا حالا عاشق کسی نشدم و ارتباطی با کسی مداشتم و کسی به من دست نزده  اینا رو گفتم  که وقتی داری حرفای بعدیمو میخونی فکر نکنی من یه دختریم که خیلی با خودت فرق داشته 

ببین از نظر من تو هیچ کار بدی نکردی  ... شما رابطتون  جدی بوده   دختر ..... به کسی میگن که همزمان با چندین نفر رابطه های جدی داره 

تو  حتی اکه با میل خودت هم اینکارو انجام میدادی بازم الان نباید حس گناه میداشتی ...   شما وقتی نامزد کرده بودین قرار بوده باهم ازدواج کنین و توی یک رابطه ی عاطفی بودی   این طبیعیه بخدا 

تورخدا ذهن خودت رو با این چیزا به هم نریز   اینجوری خودت آسیب میبینی ....

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2740
 عزیزم واقعا سخته وقتی یکی مجبورت میکنه یه کاری رو انجام بدی درکت میکنم 😔 ولی ببین این خشمت ب ...

دست خودم نیس...من باورش کردم یاداوریش هرثانیه داره عذابم میده

پس چطور راضی شدی باهاش ازدواج کنی؟! انتخابت اشتباهه حتما

اون پا پس کشیده...من فک کردم اونقد ادم متعهدی هس واونقد ب خودش مطمئنه ک داره همچین کاری میکنه...نمیدونستم نباید اعتماد بیجا بکنم

من تاحالا ازاین کارا نکردم...فک کردم حرفاش راسته...خیلی حس بدی دارم انگار بهم تجاوز شده

میگذره عزیزم خوووب ک عمیق تر و جدی ترش نکرده و گرنه آسیب شدید تری میدیدی و کاملااااا درکت میکنم چون منم تو شرایط توم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
دست خودم نیس...من باورش کردم یاداوریش هرثانیه داره عذابم میده

خب پس حق داری .یهو میبینی ادمی که بهش اعتماد داشتی و باورش کردی دروغ بهت گفته واقعا سخته

چند روز تو خودت باش و گریه کن تا خوب غم هاتو خالی کنی

ولی بدون هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست......

میگذره این روزهات

دختر عمومم شرایط تورو داشت ولی بعد با یه ادم خیلی خوب ازدواج کرد الانم بچشون یکسالشه

مطمئن باش میگذرن این روزهات و به فراموشی سپرده میشن...

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706