2703
2553
عنوان

حس یه دختر...دارم

1201 بازدید | 56 پست

من تاحالا باهیچ پسری دوس نبودم تاحالا هیچکی بهم دستم نزده ...من با یه  نامزد کردم چندباری بدون اینکه من راضی باشم منو بوسیده یا بغلم کرده...یه بارم لب گرف من باتمام وجودم ناراحت بودم وبهش ده دفعه گفتم اینکار حس بدی بهم میده لطفا دیگ تکرارش نکن ولی گف ما زن وشوهریم و...الان به خاطر یه سری بحثا میگ ما بدرد هم نمیخوریم بچه ها دارم دق میکنم حس میکنم بهم تجاوز شده حالم بده خوابم نمیبره یکی بیاد بگه من چیکارکنم از دیروز کارم شده گریه ...قلبم ک شکست ب کنار حس بدی دارم حالم ازخودم بهم میخوره...من واقعا دوس نداشتم این کار بکنه همون موقع هم چنددفعه دعواش کردم...چیکارکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

این چه حرفیه دختر؟

چرا فکر میکنی ارزشت با چندتا بوس و بغل پایین‌‌ اومده؟

هر اتفاقی ام که بیوفته تو هنوز با ارزشی😍

همین که بابت این چیز ساده انقدر نگرانی نشون میده که چقدر پاک و با ارزشی 

ناراحت نباششش❤

2714

عزیزم واقعا سخته وقتی یکی مجبورت میکنه یه کاری رو انجام بدی درکت میکنم 😔

ولی ببین این خشمت بیشتر اذیتت میکنه خودتو اروم کن و به کارای مورد علاقت برس 

و این عذاب وجدانی که داری خیلی بی مورده دیگه هم به خودت همچین برچسبی نچسبون لطفا💙

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

نومزدیعنی عقد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
یعنی به خاطر این که بوست‌ کرده ولی پست‌ زده میخوای ادامه بدی !!!به درک که بوست‌ کرده. ولی خداروشکر ک ...

به خدا خیلی سخته...من اصن همچین دختری نیستم حس میکنم باهام بازی شده قلبم دردمیکنه

بیخیال بابا

اولا این چیزا نماد خراب بودن نیس

چ بسا یه آدمی خیلی ادعای نجابت داره ولی ذاتش خرابه و مردمو اذیت میکنه و غیبت میکنه و دل مردمو میشکونه

دوما این چیزا بخاطر وسواس ذهنیته و چیزایی ک از بچگی تو گوشت خوندن که اینکارا رو دخترای بد میکنن

اگر رف بزار بره.اینکار رم نمیکردی باز میگف بدرد هم نمیخورین

تو برو خود را باش
2706